Karina sa nafotila tesne po búračke a jej FOTO obletelo svet: Napadlo by vám to, čo jej?

Karina sa nafotila tesne po búračke a jej FOTO obletelo svet: Napadlo by vám to, čo jej? Zdroj: twitter/karinamontesx
Takú reklamu, akú spravila táto sexi blondína svojej kozmetičke, ste doteraz nevideli ani nepočuli. Je vôbec možné, aby toto niekomu napadlo?

Pred pár týždňami bola Karina účastníčkou hrozivej autonehody. Pri pohľade na jej zdemolované auto, môže hovoriť o šťastí, že je stále nažive... 

​Možno si poviete, že takýchto nehôd sa po celom svete deje každý deň veľa. Čím by práve táto mala byť výnimočná? Práve tým, čo sa stalo pár dní po zrážke. Keď sa Karina ako tak spamätala zo šoku a liečila si zranenia v nemocnici, napadlo jej, že o nešťastí dá vedieť aj žene, ktorá jej robí umelé mihalnice. Vybrala si naozaj neobyčajný spôsob!

​Poslala jej fotku priamo po nehode s originálnym textom: "Možno to bude znieť bláznivo, ale si najlepšia mihalničiarka na svete. Mala som vážnu nehodu, no moje riasy to vydržali," odkázala jej. Podnikavá žena to, samozrejme, okamžite využila a správu s fotkou zverejnila na sociálnych sieťach. Zrejme netušila, aký ošiaľ tým vyvolá! Na fotku totiž reagovali tisíce ľudí, ktorí sa zhodli v jednom: Originálnejšiu reklamu na niekoho prácu ešte nevideli. Čo si myslíte vy?

Zdroj: twitter

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

14:55 Divoká dvojka
16:50 Na chalupe
17:50 Nové bývanie
15:20 Pozná ju ako svoje boty
17:50 Horúce strely 1
19:30 Profesionáli II.
15:55 Vraždy v Brokenwoode I.
17:55 Columbo
20:10 Myšlienky vraha IV.
16:40 Macko Uško
16:50 Hanička a Murko pre najmenších
17:00 Ovečka Shaun II.
16:25 Philomena
18:10 Tom Sawyer
20:15 Hotel Artemis