Slobodná mamička chcela vyzerať ako Kylie Jenner: To, čo z nej spravili, nikto nečakal!

Slobodná mamička chcela vyzerať ako Kylie Jenner: To, čo z nej spravili, nikto nečakal! Zdroj: youtube.com/truly
Mladá mamička sa po pôrode akosi nevedela vyrovnať s tým, ako sa zmenila a vôbec sa necítila byť pekná ako kedysi. Mala jej pomôcť radikálna premena na svetoznámu krásku, ale dopadlo to úplne inak!

Kelsey má len 23 rokov a stará sa o malé bábätko. Aj ona, rovnako ako mnoho iných žien, vnútorne bojuje s tým, ako sa jej telo po tehotenstve a pôrode zmenili. Sama sa už necíti byť taká pekná ako v minulosti. Navyše aj otec jej dieťaťa sa s ňou rozišiel...

​"Prešla som si veľmi škaredým rozchodom, z ktorého sa neviem spamätať. Stratila som záujem o všetko okolo seba a prestala som sa o seba starať," priznala smutná mamička. Aj preto sa prihlásila do relácie, v ktorej šikovní stylisti zmenia každú normálnu ženu na superhviezdu. Vysnívaným idolom krásy Kelsey je práve Kylie Jenner, ktorú milujú mnohé mladé ženy po celom svete. 

Zdroj: youtube.com/truly

​Stylista a vizážistka si ju zobrali do parády a mladú mamičku premenili na úplne inú osobu. "Celá sa strasiem. Toto vôbec nevyzerá ako ja," zverila sa po tom, ako sa uvidela v zrkadle. Jej premena sa stretla v obrovskou odozvou pod videom na sociálnych sieťach. Väčšine sa totiž páčila prirodzená ako s dramatickým mejkapom na tvári. Otázne je aj to, či sa na Kylie Jenner vôbec podobala... Čo si myslíte vy?

Zdroj: youtube.com/truly

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

14:55 Divoká dvojka
16:50 Na chalupe
17:50 Nové bývanie
15:20 Pozná ju ako svoje boty
17:50 Horúce strely 1
19:30 Profesionáli II.
15:55 Vraždy v Brokenwoode I.
17:55 Columbo
20:10 Myšlienky vraha IV.
16:25 No, počkaj!
16:40 Macko Uško
16:50 Hanička a Murko pre najmenších
16:25 Philomena
18:10 Tom Sawyer
20:15 Hotel Artemis