Prvorodená dcéra Karla Gotta je na mizine: Vážne takto teraz býva?

Prvorodená dcéra Karla Gotta je na mizine: Vážne takto teraz býva? Zdroj: Profimedia
Najstaršia dcéra maestra Gotta momentálne neprežíva najšťastnejšie obdobie. Chýbajú jej peniaze na poriadne bývanie, preto sa s manželom rozhodli skloniť hlavu práve tu!

​Kým vdova po veľkolepom spevákovi rozhodne netrie biedu, o nemanželskej dcére Dominike sa to povedať nedá  Podľa českého média Expres.cz známa blondína pred časom odletela za svojím stále manželom Timom do Fínska. 

​V Prahe, kde žila, totiž prišla pre koronavírus už o druhú prácu a čakalo ju aj sťahovanie z podnájmu. Gottová však nečakane odišla za Timom, kde sa asi snaží zachrániť ich dlhoročné turbulentné manželstvo. Myslela si totiž, že jej polovička im tu zariadila slušné bývanie a v novom začiatku im už nič nestojí v ceste. Omyl!

Zdroj: faceboo/DG
Zdroj: facebook/TT

​​​S Timom bývajú v lacnom hosteli, kde majú len jednu posteľ, skriňu a umývadlo. Sociálne zariadenie a sprchu majú spoločne s inými hosťami na chodbe. Dominika je údajne na mizine a lepšie na tom nie je ani jej polovička. Dvojica si podala žiadosť o sociálny byt, kam by sa mali presťahovať, samozrejme vtedy, ak im ho pridelia. Gottová podľa Expresu má už vo Fínsku dohodnutú aj prácu v pizzerii, kde v minulosti pracovala. Ako to nakoniec dopadne, zrejme nevie ani samotná Gottová...

Zdroj: Facebook

Zdroj: expres.cz

TV Program

08:30 Prestreté
09:30 Súdna sieň
10:15 Policajti v akcii
08:30 Česko Slovensko má talent
10:15 Simpsonovci XIV.
10:45 Simpsonovci XIV.
08:40 Slnečná
10:30 Bez servítky
11:55 Nákupné maniačky
09:10 Rapotáčik
09:20 Kid Lucky
09:40 Rozprávanie o víle Amálke
07:25 Králové hor
09:15 Můj kámoš špión
11:05 Cirkus