Šokujúce FOTO matky závislej od drog je len pre silné žalúdky: 4 mesiace je čistá a nespoznali by ste ju!

Šokujúce FOTO matky závislej od drog je len pre silné žalúdky: 4 mesiace je čistá a nespoznali by ste ju! Zdroj: facebook/deminicole.dunlop
Nemá ešte ani tridsať rokov, no vo svojom živote si už siahla na dno. Dva roky bola závislá od tvrdých drog a vyzerala ako ľudská troska...

Pri pohľade na Demi Nicole dnes by ste nepovedali, že ešte nedávno brala heroín, crack aj kokaín. Padla na úplné dno, z ktorého sa však dokázala dostať!

​“Štyri mesiace som už čistá a nič neberiem. Dva roky som brala drogy každý jeden deň. Trvalo veľmi dlho, kým som si uvedomila, že si zaslúžim lepší život a som na seba pyšná, čo sa mi podarilo dosiahnuť,” priznala na facebooku.

Svoju temnú minulosť podložili aj fotkami, kedy bola od drog závislá a vyzerala hrozne. Demi Nicole bola vychudnutá, mala sivú pleť a tvár posiate akné. Prežívala zo dňa na deň a nezaujímala sa o to, čo s ňou bude. Svoje najhoršie fotky aj to, ako každý deň bojuje so závislosťou zdokumentovala na facebooku. Aj iným závislým totiž chce ukázať, že existuje cesta z tohto bludné kruhu... Dnes vyzerá ako úplne iný človek a konečne sa stará o svoje dve deti. 

Zdroj: facebook

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

14:35 Narnia: Dobrodružstvá lode Ranný pútnik
17:00 Neskrotná
19:00 Krimi
15:25 "Kam čert nemůže"
17:10 Áno, šéfe USA VI.
18:10 Áno, šéfe USA VI.
15:55 Policajti v akcii
16:55 Policajti v akcii
18:00 Klamári I.
16:20 Ovečka Shaun I.
16:30 Zatancuj si s Nely
16:40 Macko Uško
14:55 Slunce, seno, erotika
16:50 Hluboká voda
18:45 Asterix a Vikingové