Žena svojím imidžom nechcela vystrašiť svadobčanov: Po premene by ste ju nespoznali!

Žena svojím imidžom nechcela vystrašiť svadobčanov: Po premene by ste ju nespoznali! Zdroj: facebook/torz.reynolds
Premýšľali ste už nad tým, ako by vás zmenil šikovný vizážista? Pomoc odborníkov vyhľadala aj táto mladá žena, ktorej tvár zdobia desiatky pírsingov, tetovania a na hlave nosí dlhé dredy. Pozrite sa, ako jej premena dopadla!

Torz pracuje v salóne, kde robí ľuďom pírsingy. Sama má nimi posiate telo a nie sú jej cudzie ani tetovania, hadí jazyk a iné telesné modifikácie. Aj preto, keď sa prejde po ulici, mnohí na ňu s úžasom pozerajú, keďže nevyzerá tuctovo. 

Mladá Britka však potrebovala pomoc profesionálov, ktorú našla v relácii Body Fixers. Práve tu stylisti menia ľudí, ktorí majú svojský a netradičný imidž. Torz blízka priateľka pozvala na svoju svadbu. A keďže išlo o tradičný obrad s množstvom konzervatívnych ľudí, Torz ich svojím vzhľadom nechcela vydesiť, ani pútať na seba zbytočnú pozornosť. 

Pre tím televíznej relácie to nebola najľahšia úloha, no premena sa im vydarila na jednotku! Hoci Torz na chvíľu prišla o svoje pírsingy, dredy a niektoré tetovania jej museli prekryť, s výsledkom bola viac ako spokojná. Pod rukami šikovných stylistov sa premenila na jemnejšiu ženu s primeranou dávkou extravagancie. Páči sa vám?

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

17:00 Neskrotná
19:00 Krimi
19:30 Noviny TV JOJ
17:10 Áno, šéfe USA VI.
18:10 Áno, šéfe USA VI.
19:10 Kinosála
16:55 Policajti v akcii
18:00 Klamári I.
19:00 Klamári I.
17:10 Maxipes Fík II. - Divoké sny Maxipsa Fíka
17:20 Máša a medveď I.
17:30 Cesta za pokladom
16:50 Hluboká voda
18:45 Asterix a Vikingové
20:15 Na shledanou tam nahoře