Slávna speváčka sa vykašlala na diéty: Nie som dokonalá, takto naozaj vyzerám!

Slávna speváčka sa vykašlala na diéty: Nie som dokonalá, takto naozaj vyzerám! Zdroj: Profimedia
V posledných rokoch bola kvôli kilám navyše neustále kritizovaná a priznala, že ju to trápilo. Tesne pred štyridsiatkou úplne zmenila svoj postoj k životu aj k sebe a tvrdí, že je konečne šťastná.

Pred pár rokmi patrila Christina Aguilera (39) medzi najúspešnejšie speváčky, ktorým v hitparádach patrili popredné priečky. Jej výnimočný hlas a sexi imidž milovali ľudia z celého sveta. Aguilera stále tvorí a spieva, no je tiež dvojnásobnou mamou a vyzerá už trochu inak, ako za mladších čias.

Ak sa vám nepáčim, nepozerajte sa!

„V minulosti som bola k sebe prehnane kritická a trpela som úzkosťami kvôli svojmu vzhľadu,“ priznáva speváčka, ktorú ničila práve neustála kritika fanúšikov a médii kvôli kilogramom navyše.

Aguilera oslávi koncom roka okrúhlu štyridsiatku a tvrdí, že až teraz si konečne uvedomila, v čom spočíva skutočná ženská krása. Oznámila, že nadobro končí s diétami a tiež s prehnanou úpravou fotografií na sociálnych sieťach.

“Každý z nás je iný, no akonáhle vybočujete z rady, ľudia majú tendenciu vás kritizovať a súdiť. Musíte sa naučiť prijať vlastnú krásu a komu sa to nepáči, nech si trhne nohou,” cituje Daily Mail speváčku, ktorá dodáva, že krása určite nie je o dokonalosti, ale skôr o prirodzenosti a úprimnosti.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Christina Aguilera (@xtina),

Christina Aguilera vyzvala všetky ženy, aby si vážili samé seba a aby sa prestali neustále porovnávať s ostatnými. Nechala sa dokonca nafotiť v sexi outfitoch bez skrývania obliniek, aby túto myšlienku podporila.

My jej dávame palec hore! Radšej byť veselá a šťastná aj s pár kilami navyše, ako mať depresie z neustáleho chudnutia a porovnávania sa s modelkami, čo poviete?

christina aguilera pribrala Zdroj: Profimedia.sk

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Christina Aguilera (@xtina),

Zdroj: dailymail.co.uk, Instagram

TV Program

17:50 Bez servítky
19:00 Krimi
19:30 Noviny TV JOJ
17:25 9-1-1 III.
18:25 9-1-1 III.
19:25 Profesionáli VIII.
17:45 Súdna sieň
18:55 Súdna sieň
20:10 Myšlienky vraha IX.
17:45 Šeherezáda – nevypovedané príbehy
18:15 Petronela Jabĺčková
18:25 Bolek a Lolek
15:55 E.A. Poe: Podivný experiment
18:05 Černobyl
20:15 Fakjů pane učiteli 3