Pomohla LIZZO vegánska strava? Takto vyzerá jej telo po šiestich mesiacoch

Pomohla LIZZO vegánska strava? Takto vyzerá jej telo po šiestich mesiacoch Zdroj: Profimedia
Talentovaná objemná speváčka sa na sociálnej sieti pochválila, že práve oslavuje pol roka, odkedy dodržiava vegánsky jedálniček. Čo myslíte, pomohlo jej to schudnúť?

LIZZO prekvapila svojich fanúšikov, keď sa na sociálnej sieti pochválila, že je už šesť mesiacov vegánkou. Hoci je so zmenami na svojej postave spokojná, zdôraznila, že bola rovnako šťastná aj predtým.

Svojská speváčka Lizzo, ktorá sa nebojí sama seba nazvať tučnou, mnohých prekvapila tým, že je momentálne vegánkou. V minulosti vraj bola vegetariánkou, a to až sedem rokov. Porušila to až nedávno počas karantény.

„Dôležité je, aby ste sa milovali vo všetkých životných fázach, také, aké práve ste,“ zdôraznila Lizzo, ktorá je známa zástankyňa hnutia „body positivity.”

„Toto som ja na začiatku karantény, šťastná, milujúca sa, tancujúca,“ napísala k jednému videu a dodala, že rovnako tak sa cíti aj teraz, keď je vegánkou.

32-ročná speváčka priebežne zdieľala rôzne vegánske jedlá, ktoré si pripravuje a tiež predviedla, ako pravidelne cvičí a tancuje. Mnohí fanúšikovia ju obdivujú a fandia jej, ale väčšina ľudí je poriadne prekvapená, že napriek zdravej strave a pravidelnému pohybu sa jej postava takmer vôbec nezmenila...

@lizzo

?Happy 6 months Vegan to meee??‍?

♬ Lux Aurumque - Eric Whitacre - Brahe Djäknar & Florakören
@lizzo

?ROLL??? A ??‍♀️LIZZO?? ITS✔️ ABOUT⏰2️⃣ GET??SPIRITUAL????

♬ original sound - lizzo

Zdroj: people.com, TikTok

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

09:45 Súdna sieň
10:50 Súdna sieň
12:00 NOVINY O 12:00
09:30 Kosti VII.
10:50 Letecké katastrofy XIV.
12:00 Profesionáli II.
10:35 Nákupné maniačky
12:00 VLCI
13:00 Ochrana svedkov IV.
10:35 Okido I.
10:50 Jahôdka a jej kamaráti I.
11:10 Medzi nami zvieratkami
08:40 Kincsem
10:50 Slunce, seno, erotika
12:45 Tankový prapor