Strach zo zubára ju prinútil urobiť šialenú vec: Zničené zuby si doma lepila sekundovým lepidlom

Strach zo zubára ju prinútil urobiť šialenú vec: Zničené zuby si doma lepila sekundovým lepidlom Zdroj: youtube.com/onlyhuman
Ak chcete mať krásny a zdravý chrup, musíte sa oň aj príkladne starať. Čo však, ak máte panický strach zo zubára?

Angela je sympatická Britka, ktorá patrí k tým ľuďom, ktorí obetujú aj zdravie svojich zubov, len aby nemuseli ísť k zubárovi. Toho nenavštívila už viac ako desať rokov!

​Dospela však do bodu, kedy svoj strach musela prekonať. Urobila tak v britskej relácii Only Human, kde tvorcovia ukazujú ľudí s rôznymi fóbiami, závislosťami a zvláštnymi diagnózami. Po viac ako desiatich rokoch práve v spomínanej šou dovolila zubárke, aby sa jej pozrela na chrup. A výsledok? Ten bol alarmujúci - ​všetky vrchné zuby musia ísť von!

Zdroj: youtube.com/onlyhuman

Navyše sa tu Angela priznala so svojím tajomstvom, ktoré roky skrývala. "Predné zuby mi vypadli a nechcela som tam mať dieru, tak som ich prilepila sekundovým lepidlom," povedala smutne a ukázala, ako zlepené zuby vyzerajú.

Päťdesiatročná žena sa nakoniec rozhodla, že všetky svoje životné úspory minie na zubné implantáty a dopraje si dokonalý vrchný rad zubov. Po operácii bola pár týždňov opuchnutá, no keď opuch ustúpil, pochválila sa s novým chrupom. Dnes je z nej veselá a sebavedomá žena, ktorá sa opäť teší zo života!

Zdroj: youtube.com/onlyhuman

Zdroj: youtube.com/onlyhuman

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

08:35 PRESTRETÉ
09:45 Súdna sieň
10:50 Súdna sieň
08:35 Kosti VII.
09:30 Kosti VII.
10:50 Letecké katastrofy XIV.
09:15 Prvé oddelenie
09:45 Prvé oddelenie
10:35 Nákupné maniačky
09:20 Labková patrola II.
09:45 Strážca vesmíru Roger
10:00 Rev a motoroví miláčikovia I.
08:40 Kincsem
10:50 Slunce, seno, erotika
12:45 Tankový prapor