Jasmina Alagič opäť prekvapila a ľudia jej odkazujú: Prestaň s tými plastikami, lebo sa už na seba nepodobáš!

Jasmina Alagič opäť prekvapila a ľudia jej odkazujú: Prestaň s tými plastikami, lebo sa už na seba nepodobáš! Zdroj: Instagram/JA
Alagič si užíva rozprávkový život. Darí sa jej nielen v súkromí, ale aj v práci a stala sa vyhľadávanou moderátorkou, ktorá takmer vždy srší dobrou náladou a originálnym humorom. Tu je dôkaz!

Jasmina sa roky pretĺkala slovenským šoubiznisom. V minulosti sa zúčastnila súťaže krásy, vyskúšala si aj prácu hlásateľky až zakotvila pri moderovaní v módnej televízii, kde sa z nej postupne stávala módna ikona.

​Ako dozrievala, prirodzene sa menil aj jej imidž. Jasmina sa nikdy netajila tým, že si občas predĺži vlasy príčeskami a zväčšila si aj objem svojich pier. Kým mnohé ženy sa jej chcú podobať, iné ju skritizovali pre to, ako v súčasnosti vyzerá. A práve neprajníkom poslala jasný odkaz: "Prajem vám sladučký utorček," dodala.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Jasmina Alagič Vrbovská (@jasmina_alagic),

​Na fotke si pomocou aplikácie pridala kilá navyše a zmenila sa na nepoznanie. Jasmina má svojský humor, ktorý jej fanúšikovia milujú a tí jej na oplátku s úsmevom na tvári odkázali: "Prepáč, ale už by si mohla s tými plastikami prestať, vôbec sa na seba nepodobáš."

Zdroj: instagram

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

10:50 Súdna sieň
12:00 NOVINY O 12:00
12:40 TOP STAR
10:50 Letecké katastrofy XIV.
12:00 Profesionáli II.
12:55 Simpsonovci IX.
10:35 Nákupné maniačky
12:00 VLCI
13:00 Ochrana svedkov IV.
10:50 Jahôdka a jej kamaráti I.
11:10 Medzi nami zvieratkami
11:20 Arthur a Minimojovia
10:50 Slunce, seno, erotika
12:45 Tankový prapor
14:15 Lagerfeld - důvěrné