Takúto postavu nemala ani v dvadsiatke! Jej 8 FIT pravidiel si ženy nevedia vynachváliť

Takúto postavu nemala ani v dvadsiatke! Jej 8 FIT pravidiel si ženy nevedia vynachváliť Zdroj: Instagram/belinda.n.x
Dvojnásobná mamina dokázala, že správnym prístupom a zdravou životosprávou môžete vyzerať perfektne v každom veku. Belinda spísala kľúčové body, ktoré jej pomohli zmeniť telo aj celý život.

Pri pohľade na Austrálčanku Belindu Norton (43), by ste jej vek určite netipovali. Prekvapujúce je, že k super telu, perfektnej kondičke a pozitívnemu prístupu k životu sa dopracovala až po pôrode dvoch detí.

Kým iné ženy po pôrode o svoje krivky prídu, lebo nemajú dostatok energie na pravidelné cvičenie a nedokážu si vyhradiť čas pre seba, Belinde sa podaril pravý opak. Po štyridsiatke a dvoch tehotenstvách vyzerá oveľa lepšie ako pred dvadsiatimi rokmi. Vďaka jej pravidlám, ktoré dodržiava, sa to môže podariť aj vám!

;

Stavte na 8 FIT pravidiel Belindy

  1. Uvedomila som si, že život je extrémne krátky a bude to obrovské šťastie dožiť sa 80-tky. Momentálne som za polovicou a nemám žiadne výčitky, užívam si každý deň.
  2. Zdravie sa nedá kúpiť, takže pokiaľ to neurobím ja, nikto to neurobí za mňa. Belinda má jedálniček rozdelený do šiestich menších výživných porcií. Základom jej stravy je zelenina a čerstvé ovocie, ďalej strukoviny, losos, mandle a konzumuje tiež veľa špenátu.
  3. Jedlo je oveľa dôležitejšie ako cvičenie a voda ešte dôležitejšia pre funkciu pokožky a tela. Pite najmä obyčajnú čistú vodu a pred každým jedlom si dajte jeden veľký pohár, odkazuje fit mamina a  dodáva, že pri snahe schudnúť je dobré úplne vylúčiť sladené nápoje a alkohol, ktorý je plný kalórií. 
  4. Stres nám skracuje život a berie nám zo života všetko pekné, kradne náš čas a spôsobuje choroby v tele. Vyhýbajte sa mu!
  5. Denne sa hýbte, striedajte cvičenia s prirodzeným pohybom a nezabúdajte sa naťahovať, radí Belinda, ktorá nedá dopustiť na prechádzky s rodinou. Ak sa rozumne stravujete a máte dostatok pohybu, určite nebudete musieť držať žiadne diéty, dodáva. 
  6. Dbajte na dostatočný a kvalitný spánok, potrebujete ho pre zdravie, kondičku aj na krásu.
  7. Slnko vám dodá energiu a východ slnka vás nadopuje pozitívnou energiou. Na udržanie mladosti by sme to však nemali preháňať s opaľovaním, používať kvalitné krémy s UV ochranou a oči by sme si mali vždy chrániť slnečnými okuliarmi.
  8. Buďte k sebe úprimní, verte si a nikdy nepochybujte o svojich schopnostiach. Všetko je možné, ale musíte tomu uveriť!
Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa BELINDA NORTON (@belinda.n.x),

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa BELINDA NORTON (@belinda.n.x),

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa BELINDA NORTON (@belinda.n.x),

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa BELINDA NORTON (@belinda.n.x),

Zdroj: dailymail.co.uk, Instagram

TV Program

05:40 Krimi
06:15 Ranné noviny
08:30 Bez servítky
05:20 Súdna sieň
06:00 Súdna sieň
06:55 Moja mama varí lepšie ako tvoja
05:25 Extrémni žgrloši I.
05:45 Policajti v akcii
06:30 Nákupné maniačky
05:05 Tashiho svet
05:20 Nezvyčajná cesta Nilsa Holgerssona
05:35 Ruby z dúhy II.
05:30 William a Kate: Královské zásnuby
06:50 Příliš pozdě na loučení
08:30 Jim Knoflík, Lukáš a lokomotiva Ema