Takúto postavu nemala ani v dvadsiatke! Jej 8 FIT pravidiel si ženy nevedia vynachváliť

Takúto postavu nemala ani v dvadsiatke! Jej 8 FIT pravidiel si ženy nevedia vynachváliť Zdroj: Instagram/belinda.n.x
Dvojnásobná mamina dokázala, že správnym prístupom a zdravou životosprávou môžete vyzerať perfektne v každom veku. Belinda spísala kľúčové body, ktoré jej pomohli zmeniť telo aj celý život.

Pri pohľade na Austrálčanku Belindu Norton (43), by ste jej vek určite netipovali. Prekvapujúce je, že k super telu, perfektnej kondičke a pozitívnemu prístupu k životu sa dopracovala až po pôrode dvoch detí.

Kým iné ženy po pôrode o svoje krivky prídu, lebo nemajú dostatok energie na pravidelné cvičenie a nedokážu si vyhradiť čas pre seba, Belinde sa podaril pravý opak. Po štyridsiatke a dvoch tehotenstvách vyzerá oveľa lepšie ako pred dvadsiatimi rokmi. Vďaka jej pravidlám, ktoré dodržiava, sa to môže podariť aj vám!

;

Stavte na 8 FIT pravidiel Belindy

  1. Uvedomila som si, že život je extrémne krátky a bude to obrovské šťastie dožiť sa 80-tky. Momentálne som za polovicou a nemám žiadne výčitky, užívam si každý deň.
  2. Zdravie sa nedá kúpiť, takže pokiaľ to neurobím ja, nikto to neurobí za mňa. Belinda má jedálniček rozdelený do šiestich menších výživných porcií. Základom jej stravy je zelenina a čerstvé ovocie, ďalej strukoviny, losos, mandle a konzumuje tiež veľa špenátu.
  3. Jedlo je oveľa dôležitejšie ako cvičenie a voda ešte dôležitejšia pre funkciu pokožky a tela. Pite najmä obyčajnú čistú vodu a pred každým jedlom si dajte jeden veľký pohár, odkazuje fit mamina a  dodáva, že pri snahe schudnúť je dobré úplne vylúčiť sladené nápoje a alkohol, ktorý je plný kalórií. 
  4. Stres nám skracuje život a berie nám zo života všetko pekné, kradne náš čas a spôsobuje choroby v tele. Vyhýbajte sa mu!
  5. Denne sa hýbte, striedajte cvičenia s prirodzeným pohybom a nezabúdajte sa naťahovať, radí Belinda, ktorá nedá dopustiť na prechádzky s rodinou. Ak sa rozumne stravujete a máte dostatok pohybu, určite nebudete musieť držať žiadne diéty, dodáva. 
  6. Dbajte na dostatočný a kvalitný spánok, potrebujete ho pre zdravie, kondičku aj na krásu.
  7. Slnko vám dodá energiu a východ slnka vás nadopuje pozitívnou energiou. Na udržanie mladosti by sme to však nemali preháňať s opaľovaním, používať kvalitné krémy s UV ochranou a oči by sme si mali vždy chrániť slnečnými okuliarmi.
  8. Buďte k sebe úprimní, verte si a nikdy nepochybujte o svojich schopnostiach. Všetko je možné, ale musíte tomu uveriť!
Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa BELINDA NORTON (@belinda.n.x),

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa BELINDA NORTON (@belinda.n.x),

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa BELINDA NORTON (@belinda.n.x),

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa BELINDA NORTON (@belinda.n.x),

Zdroj: dailymail.co.uk, Instagram

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

09:45 Súdna sieň
10:50 Súdna sieň
12:00 NOVINY O 12:00
09:30 Kosti VII.
10:50 Letecké katastrofy XIV.
12:00 Profesionáli II.
10:35 Nákupné maniačky
12:00 VLCI
13:00 Ochrana svedkov IV.
10:35 Okido I.
10:50 Jahôdka a jej kamaráti I.
11:10 Medzi nami zvieratkami
08:40 Kincsem
10:50 Slunce, seno, erotika
12:45 Tankový prapor