Svojím vzhľadom desí ľudí na ulici a to nie je všetko! Tento chlap učí deti v škole!

Svojím vzhľadom desí ľudí na ulici a to nie je všetko! Tento chlap učí deti v škole! Zdroj: Profimedia
Tento muž sa jednoducho nedá prehliadnuť a je obrovskou raritou v širokom okolí, najmä však na škole, kde pracuje. Myslíte si, že sa pri pohľade naňho dokážu deti sústrediť na učivo?

Sylvain Helaine (35) je pôvodom Francúz, ale žije a pracuje v Londýne. Mladý muž púta pozornosť tým, že je takmer kompletne potetovaný a to doslova od hlavy po päty.

S tetovaním začal približne osem rokov dozadu a okamžite sa stalo jeho vášňou. Neustále si necháva dorábať ďalšie a ďalšie vzory a tetovanie má už aj na hlave, na dlaniach, chodidlách aj na intímnych partiách. Sylvain však tvrdí, že ešte stále neskončil.

Ešte nedávno váhal, či si nechá potetovať očné bulvy, pretože sa bál, aby neoslepol. Jeho vášeň však zvíťazila nad obavami a jeho oči sú teraz strašidelne čierne.

“Nikdy neprestanem s tetovaním, pretože som na ňom závislý,” povedal pre Daily Mail mladý učiteľ a dodal, že raz skončí kompletne pokrytý čiernym atramentom.

Za tetovania na rôznych častiach tela minul doteraz viac ako 35-tisíc libier. “Keď sa vám to páči, jednoducho nepozeráte na peniaze,” dodal.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa ▼▴ Sylvain ▴▼ (@freakyhoody),

Ako učiteľ pracuje už vyše 12 rokov, venoval sa tiež bojovým umeniam, ale príležitostne sa venuje aj modelingu a tiež sa snaží presadiť sa ako komik. Na prvom mieste však zostáva vzdelávanie detí, pri ktorom mieni zostať.

On sám tvrdí, pre deti je výnimočný viac tým, že je muž, lebo učiteľov je podstatne menej, ako učiteliek. Keď ho deti uvidia prvýkrát, sú síce prekvapené, tie menšie sa možno aj zľaknú, ale po chvíli to prejde.

​​„Kým ma rodičia osobne  nespoznajú, majú odo mňa odstup a sú skeptickí, akonáhle ma však spoznajú a vidia, že milujem svoju prácu, je všetko v poriadku,“ hovorí potetovaný učiteľ a dodáva, že by bol rád, keby ľudia prestali súdiť „knihu podľa obalu.“

Sylvaina veľmi baví formovať a podporovať študentov a možno aj vďaka nemu pochopia, že všetci ľudia nie sú rovnakí, ale je potrebné, aby každého jedného akceptovali takého, aký je.

Sylvain Helaine Zdroj: Profimedia

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa ▼▴ Sylvain ▴▼ (@freakyhoody),

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa ▼▴ Sylvain ▴▼ (@freakyhoody),

Zdroj: thesun.co.uk, Instagram

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

17:00 Neskrotná
19:00 Krimi
19:30 Noviny TV JOJ
15:25 "Kam čert nemůže"
17:10 Áno, šéfe USA VI.
18:10 Áno, šéfe USA VI.
16:55 Policajti v akcii
18:00 Klamári I.
19:00 Klamári I.
17:00 Ovečka Shaun VI.
17:10 Maxipes Fík II. - Divoké sny Maxipsa Fíka
17:20 Máša a medveď I.
16:50 Hluboká voda
18:45 Asterix a Vikingové
20:15 Na shledanou tam nahoře