Hoci kedysi hrala v Paneláku, ľudia jej tvrdili, že sa nikdy nepresadí: Aha, akú má Betka novinku!

Hoci kedysi hrala v Paneláku, ľudia jej tvrdili, že sa nikdy nepresadí: Aha, akú má Betka novinku! Zdroj: Instagram
Spomínate si ešte na temperamentnú tmavovlásku Esmeraldu z Paneláka? Zahrala si ju sexi kráska Alžbeta Ferancová, ktorá sa najnovšie pochválila veľkou novinkou.

Pred desiatimi rokmi bojovala v súťaži krásky Miss o korunku, neskôr sa predviedla aj v populárnej šou Česko Slovensko má talent. Diváci JOJ-ky si ju však budú pamätať najmä z Paneláka, v ktorom stvárnila Gejzovu dcéru Esmeraldu. 

​Betka je multitalent, ktorý sa tak často nevidí. Okrem herectva je aj super tanečnicou, keďže sa tancu venuje už odmalička. Popritom v sebe objavila aj spevácky talent.

Zdroj: TV JOJ

​Šťastie skúšala najprv v dievčenskej kapele, no neskôr sa vydala na sólovú dráhu. Práve v týchto dňoch vyšiel jej debutový album s názvom Burning Lights. "Tento album je môj pohľad na roky skúseností v šoubiznise, kedy mi ľudia dávali najavo, že na to nemám. Je tam všetko od momentov radosti, šťastia, vďačnosti, až po pády a hnev. Hudba ma vždy zachránila, keď som ju potrebovala. Vždy som za týmto snom išla, bez ohľadu na okolie a práve tým chcem povzbudiť mladých ľudí, ktorí majú pocit, že nemajú silu na ceste za svojim snom zotrvať," vyjadrila sa Betka, ktorá je ako speváčka známa pod menom Zea. Ako znie jej hudba? Tú si vychutnajte!

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Zea (@this.is.zea),

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

10:50 Súdna sieň
12:00 NOVINY O 12:00
12:40 TOP STAR
10:50 Letecké katastrofy XIV.
12:00 Profesionáli II.
12:55 Simpsonovci IX.
10:35 Nákupné maniačky
12:00 VLCI
13:00 Ochrana svedkov IV.
10:50 Jahôdka a jej kamaráti I.
11:10 Medzi nami zvieratkami
11:20 Arthur a Minimojovia
10:50 Slunce, seno, erotika
12:45 Tankový prapor
14:15 Lagerfeld - důvěrné