Takto vyzerala Jasmina Alagič na začiatku kariéry: Spoznali by ste ju bez príčeskov a napichaných pier?

Takto vyzerala Jasmina Alagič na začiatku kariéry: Spoznali by ste ju bez príčeskov a napichaných pier? Zdroj: Instagram/JA
Je mladá, krásna, úspešná a užíva si život. Jasmine Alagič sa za krátky čas podarilo vypracovať sa medzi naše najpopulárnejšie celebrity. Pozrite sa, ako kedysi začínala!

Jasmina patrí medzi naše najkrajšie celebrity a pre mnohé ženy je vzorom. Žije si spokojný život a darí sa jej nielen v súkromí, ale aj v práci. Dokonca patrí medzi vychytené moderátorky, práve pre jej svojský štýl. 

​Jasmina sa roky pokúšala preraziť v šoubiznise. V roku 2009 sa zúčastnila súťaže krásy, kde síce korunku nezískala, no svojim temperamentom na seba určite upútala. Po nej dostala šancu na obrazovkách televízie Plus ako hlásateľka a neskôr ako moderátorka v módnej televízii. Práve na tieto začiatky nadviazali aj ďalšie televízne projekty. 

Hoci bola Jasmina vždy prirodzene krásna žena, pred viac ako 10 rokmi medzi inými kráskami nijako špeciálne nevynikala. Nenosila príčesky, pýšila sa svojimi prirodzenými perami a jemným dievčenským imidžom. Zdá sa, že rokmi zreje ako vína a dnes je z nej poriadna kočka. Kedy sa vám páčila viac?

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Jasmina Alagič Vrbovská (@jasmina_alagic),

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Jasmina Alagič Vrbovská (@jasmina_alagic),

Zdroj: youtube.com

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

16:30 PRESTRETÉ
17:30 NOVINY
17:55 Moja mama varí lepšie ako tvoja
16:50 Simpsonovci VII.
17:20 Simpsonovci VII.
17:50 Kosti V.
16:50 Súdna sieň
17:55 Súdna sieň
19:00 Ochrana svedkov II.
17:10 Maxipes Fík
17:15 Máša a medveď I.
17:25 Ovečka Shaun I.
16:10 Tygr a sníh
18:10 Věčně mladá
20:15 FILM TÝDNE: Světlo mezi oceány