Takto vyzerala Jasmina Alagič na začiatku kariéry: Spoznali by ste ju bez príčeskov a napichaných pier?

Takto vyzerala Jasmina Alagič na začiatku kariéry: Spoznali by ste ju bez príčeskov a napichaných pier? Zdroj: Instagram/JA
Je mladá, krásna, úspešná a užíva si život. Jasmine Alagič sa za krátky čas podarilo vypracovať sa medzi naše najpopulárnejšie celebrity. Pozrite sa, ako kedysi začínala!

Jasmina patrí medzi naše najkrajšie celebrity a pre mnohé ženy je vzorom. Žije si spokojný život a darí sa jej nielen v súkromí, ale aj v práci. Dokonca patrí medzi vychytené moderátorky, práve pre jej svojský štýl. 

​Jasmina sa roky pokúšala preraziť v šoubiznise. V roku 2009 sa zúčastnila súťaže krásy, kde síce korunku nezískala, no svojim temperamentom na seba určite upútala. Po nej dostala šancu na obrazovkách televízie Plus ako hlásateľka a neskôr ako moderátorka v módnej televízii. Práve na tieto začiatky nadviazali aj ďalšie televízne projekty. 

Hoci bola Jasmina vždy prirodzene krásna žena, pred viac ako 10 rokmi medzi inými kráskami nijako špeciálne nevynikala. Nenosila príčesky, pýšila sa svojimi prirodzenými perami a jemným dievčenským imidžom. Zdá sa, že rokmi zreje ako vína a dnes je z nej poriadna kočka. Kedy sa vám páčila viac?

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Jasmina Alagič Vrbovská (@jasmina_alagic),

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Jasmina Alagič Vrbovská (@jasmina_alagic),

Zdroj: youtube.com

TV Program

16:00 Nikto nie je dokonalý
17:30 Noviny
18:00 Prestreté
16:30 Moja mama varí lepšie ako tvoja
17:30 Vraždy v Brokenwoode IV.
19:40 Profesionáli III.
16:50 Ochrancovia
17:55 Súdna sieň
19:00 Súdna sieň
16:45 Okido I.
17:00 Maxipes Fík II. - Divoké sny Maxipsa Fíka
17:10 Rapotáčik 3
16:45 Americká Miss India
18:35 Zlatokopka
20:15 Dovolená s cizincem