Takto dnes vyzerá niekdajší idol žien Venca z komédie Slnko, seno a pár faciek: Spoznali by ste ho?

Takto dnes vyzerá niekdajší idol žien Venca z komédie Slnko, seno a pár faciek: Spoznali by ste ho? Zdroj: Filmové studio Barrandov
Hoci od premiéry dnes už kultovej snímky režiséra Zdeňka Trošku uplynulo viac ako 30 rokov, Slovákov stále dokáže zabaviť. Pozrite sa, ako dnes niektorí z hercov vyzerajú!

Možno aj vy patríte medzi fanúšikov Troškových komédií a hoci ste ich už niekoľkokrát videli, každý rok si ich opäť pozriete. 

Spomínate si na tieto vtipné scény z komédie?

Trilógia Slnko, seno... patrí dodnes medzi najpopulárnejšie nielen v susednom Česku, ale aj na Slovensku. Pamätné sú niektoré scény, najmä tá fackovacia, ktorá sa nakrúcala hneď niekoľko dní. Dokonca sa povráva, že silná facka, ktorú Helena Růžičková strelila svojej filmovej dcére Blažene, bola ozajstná. Helena vraj nemal v láske štíhle ženy... Film bol obrovským hitom a je ním aj dodnes.

Zdroj: youtube.com/Filmove studio Barrandov

Z Vencu je kamionista

Filmový Venca, v realite Broněk Černý, sa objavil vo všetkých troch častiach a hoci zvažoval, že sa dá na herectvo, nakoniec si to rozmyslel. Dnes sa živí ako vodič kamiónov. 

Zdroj: Profimedia.sk

​Blažena žije v ústraní

Veronika Kánská chcela byť od detstva herečkou a chodila na rôzne konkurzy. Nakoniec ju Troška obsadil do role Blaženy, ktorá je aj jej kultovou. Ako herečka sa nepresadila a žije pokojný život na dedine. 

Zdroj: Profimedia.sk

Stále sa venuje herectvu

Filmová "Evíku" alebo Jaroslava Kretschmerová je aj po šesťdesiatke charizmatická dáma. Na konte má množstvo filmov aj divadelných úloh. 

Zdroj: youtube.com/Filmove studio Barrandov

Zdroj: Profimedia.sk

​Venovala sa politike

Príchod Gábiny spôsobilo v Hošticiach poriadny škandál. Zahrala si ju Kateřina Lojdová, ktorá herectvo vymenila za politiku a pár rokov pôsobila aj ako poslankyňa. Dnes žije život v ústraní. 

Zdroj: youtube.com/Filmove studio Barrandov

Zdroj: Profimedia.sk

​Nezbedník Jirka

Filmový Jirka, ktorého si zahral Martin Šolota, bol vyhľadávanou detskou hviezdou. Kariéru po 15 rokoch filmovania ukončil. Pôsobil v hudobnej skupine a pracovala aj ako barman...

Zdroj: csfd.cz

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

15:30 Vražedné čísla
16:30 Dr. Dokonalý
17:30 NOVINY
14:55 Profesionáli III.
15:55 Simpsonovci IV.
16:25 Simpsonovci IV.
15:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII.
16:00 Vražedné Miami II.
16:55 Presne takto o rok
15:35 Zabi nudu!
15:45 Rozprávanie o víle Amálke
15:50 Dážďovečky
14:50 Blbec k večeři
16:55 Příliš pozdě na loučení
18:35 Životy svatých 2/2