Hrozivé správy Lady Mel z Talianska: Lekári tu rozhodujú, koho pošlú domov zomrieť

Hrozivé správy Lady Mel z Talianska: Lekári tu rozhodujú, koho pošlú domov zomrieť Zdroj: Facebook/Melánia Kasenčáková
Vláda SR vyhlásila kvôli riziku šírenia nového koronavírusu na celom území krajiny mimoriadnu situáciu. Zostáva nám len dúfať, že nedopadneme tak, ako Taliani.

V Taliansku je situácia mimoriadne kritická, celú krajinu vyhlásili za červenú zónu. Z výpovedí Slovákov, ktorí tam žijú, doslova mrazí, rovnako ako zo slov talentovanej slovenskej tanečnice, ktorá je našťastie aj so svojimi najbližšími v poriadku.

Tieto informácie by sme o koronavíruse mali vedieť všetci! ​

Uväznení v Taliansku

Melániu Kasenčákovú známu pod umeleckým menom Lady Mel si určite pamätáte z vydarenej  jojkárskej šou Miliónový tanec. Krásna Slovenka žije v Taliansku so svojim manželom Enricom a dcérkou Zarou. Kvôli kritickej situácii ju kontaktovali mnohí rodáci, preto prostredníctvom Instagramu všetkých ubezpečila, že sú v poriadku.

“Máme sa dobre v karanténe, ďakujeme všetkým za správy. Sme ďalej od toho “ohniska,” všetko je zatvorené a tak sme všetci doma do konca marca. Maľujeme steny v izbách, sme celé dni von na záhrade, vyrábame záhradné domčeky, učíme sa piecť chleba, cvičíme, tancujeme a sledujeme tatina jak jediný zarába online…” začala Mel pozitívne, no v ďalších slovách už veľa optimizmu nie je.

“Inak všetko ďalšie vidíte v správach. V milánskej nemocnici nie je viac lôžok a na príjme doktori rozhodujú, či sa oňho postarajú a bude žiť, alebo ho pošlú domov zomrieť!! Týka sa nás to všetkých a vieme tomu dopomôcť veľmi efektívne, ak sa na chvíľu zastavíme, nebudeme brat tieto “prázdniny” ako príležitosť na nákupy v shopingoch (ktoré by mali byt tiež zatvorené), necháme si svoje cestovanie okolo sveta na iné životne obdobie a o staraní sa o seba a svoje telo samozrejme nehovoriac... dodala Melánia.

Všetci by sme mali myslieť na to, že aj Taliani zo začiatku situáciu zľahčovali a výstrahy a odporúčania ohľadom koronavírusu nebrali vážne, až kým sa im to nevymklo z rúk! Buďme zodpovednejší a dodržiavajme všetky opatrenia proti rozširovaniu vírusu!

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa LADY MEL (@ladymelofficial),

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa LADY MEL (@ladymelofficial),

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa LADY MEL (@ladymelofficial),

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

15:20 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT
17:30 NOVINY
18:00 PROSTŘENO
16:20 Simpsonovci IV.
16:50 Simpsonovci V.
17:20 Najlepšie svetové videá V.
15:45 Vražedné Miami II.
16:45 Presne takto o rok II. PREMIÉRA
17:50 Súdna sieň
16:35 Macko Uško
16:45 Okido II.
17:00 Rapotáčik 2
16:35 Zvuk dětské duše
18:20 Zoolander No. 2
20:15 Suburbicon: Temné předměstí