SEXI selfie Jennifer Lopez spustila novú výzvu: Internet zaplavili fotky žien v bikinách

SEXI selfie Jennifer Lopez spustila novú výzvu: Internet zaplavili fotky žien v bikinách Zdroj: Instagram/jlo
Latino kráska, ktorá popiera všetky zákony prírody a vyzerá aj v päťdesiatke ako bohyňa, rozpútala jedinou fotkou hotové internetové šialenstvo.

Keď Jennifer Lopez (50) zverejnila sexi fotografiu svojho vymakaného tela v bielych úsporných bikinách, ešte netušila, že tým spustí novú internetovú výzvu.

Aj na Slovensku máme úžasné tanečné talenty. Tieto decká uspeli aj v svetovej súťaži!

"Uvoľnená a nabitá," okomentovala stručne fotku, za ktorú si vyslúžila vyše 8-miliónov lajkov! Fanúšikovia zahrnuli JLo komplimentmi a mnohé ženy práve jej dokonalé a pevné telo inšpirovalo k tomu, že začali viac cvičiť a starať sa o seba. Práve Lopez je perfektným príkladom toho, že je to možné aj keď máte päť krížikov na krku.

View this post on Instagram

Relaxed and recharged. 🤍

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

;

#JLoChallenge

Spomínaná selfie inšpirovala mnohé ďalšie ženy a mamičky, ktoré začali zverejňovať svoje fotografie v plavkách. Niektoré sa pochválili sexi krivkami, iné sa nebáli ukázať aj oblinky a nedokonalosti. V každom prípade je táto výzva pozitívna, pretože vďaka nej sa mnohí zamysleli nad svojim životným štýlom.

Naberiete odvahu a zapojíte sa do #JLoChallenge aj vy?

View this post on Instagram

This is (almost) 40!⁣ ⁣ Thank you @jlo for inspiring this spontaneous pic in a white bikini this morning. Yes, my mirror is freckled with toothpaste (does your children only use your sink too?!), yes there are unpacked luggages on the ground, an iron, dog dryer and husband shaving somewhere in the background - but I"m getting it done! ⁣ ⁣ Not a celebrity. Not getting millions to look great in a movie (hello, Hustlers! 🙂 Or dating a hot athlete (although my hubby is kinda cute!) BUT, it doesn't matter... ⁣ ⁣ Own your story. Create your own accountability. Don't make excuses for your inaction. If she can do it, if I can do it, if thousands of working moms who come in all sizes, shapes and ages can do it - then YOU CAN DO IT!!!⁣ Post your #bathroomselfie and tag 3 friends who can bring it like #jlo ⁣ #jlochallenge #noexcusemom #whatsyourexcuse

A post shared by Maria Kang ✨ (@mariakangfitness) on

Zdroj: Twitter

Zdroj: Twitter
Zdroj: Twitter

View this post on Instagram

I am 32 years young! I have 3 beautiful daughters with my amazing husband @p.r._bean who has supported me through everything! I want to be the best me I can be and that means #selfcare. I want to be there for my family and I can’t do that if I’m not at my best. My kids are not my excuses, they are my reason. Being healthy matters to our family and it should matter to everyone. Be happy and treat yourself with #love and #care. Thank you @jlo for inspiring this spontaneous pic this morning. Our lives doesn’t have to end when we become mothers, it adds to it. 🙌 We are moms, we’re capable of doing anything we set our minds to. Own your story. Create your own accountability. Don't make excuses for your inaction. If she can do it, if I can do it, if thousands of working moms who come in all sizes, shapes and ages can do it - then YOU CAN DO IT!!! Post your bathroom selfie and tag 3 friends who can proudly bring it like #jlo #jlochallenge #noexcusemom #whatsyourexcuse #nemlosangeles #fitfam #fitmom #noexcuses #losangeles #explorepage #abc7eyewitness

A post shared by Bily Bean (@bilybean) on

Zdroj: cafemom.com, Instagram

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

12:20 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT
14:30 Vražedné čísla
15:30 Vražedné čísla
11:40 Áno, šéfe USA III.
12:40 NOVÁ ZÁHRADA
13:55 DEDIČSTVO
12:00 Vražedné Miami II.
13:00 Presne takto o rok
14:00 Dr. House I.
12:25 Krtko
12:35 Bolek a Lolek idú do sveta
12:45 Bob a Bobek králiky z klobúka
11:20 Srdce na správném místě
13:05 Poslední odkaz
14:50 Blbec k večeři