Tínedžerka celý rok jedla denne len polku keksíka a mentolové cukríky: Pozrite sa, ako vyzerá dnes!

Tínedžerka celý rok jedla denne len polku keksíka a mentolové cukríky: Pozrite sa, ako vyzerá dnes! Zdroj: faceook/Madason Faulkner
Stačilo pár poznámok od spolužiakov, že by mala schudnúť a jej život sa obrátil naruby. Len 16-ročná študentka prestala jesť.

Madason je krásne mladé dievča, ktoré má celý život pred sebou. Dnes sa teší zo života a začína ho naplno žiť, no pred pár mesiacmi jej budúcnosť vôbec nevyzerala ružovo. 

​Dojímavé príbehy ľudí môžete sledovať v relácii V siedmom nebi s Vilom Rozborilom

Hoci nikdy nebola tlstá, tínedžerke v škole viacerí jej spolužiaci tvrdili opak a neustále jej hovorili, aby schudla. Keďže si myslela, že sú to jej priatelia a majú pravdu, začala chudnúť. Nevybrala si však najlepší spôsob - Madason prestala jesť. Za celý deň zjedla polovicu keksíka a nejaké mentolové cukríky. Hoci si jej mama všimla, že jej dcéra chudne a jedlo, ktoré jej zabalila do školy, nosí späť domov, no nič s tým neurobila. 

Keď začínala v škole odpadávať, mama ju zobrala k doktorom. Ani jeden z nich však neprišiel na to, že tínedžerka takmer nič neje. Až keď jej váha klesla na 38 kilogramov a skolabovala, dostalo sa jej primeranej pomoci. Domáca liečba však nezaberala a Madason sa niekoľkokrát pokúsila aj o samovraždu. Našťastie jej ani jeden pokus nevyšiel a pomohli jej až na istej klinike. Dnes je z nej mladé a zdravé dievča, ktoré chce svojím príbehom povzbudiť rovesníčky trpiace anorexiou, aby vyhľadali pomoc a nechali sa liečiť. 

 

Zdroj: dailymail.co.uk

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

10:10 Súdna sieň
11:10 Aféry
12:10 INKOGNITO
10:05 Najlepšie svetové videá V.
11:25 Áno, šéfe USA II.
12:25 NOVÁ ZÁHRADA
10:00 Nákupné maniačky
11:20 UHÁDNI MÔJ VEK
12:30 Vražedné Miami
10:35 Okido I.
10:50 Jahôdka a jej kamaráti I.
11:10 Rybičky Flip a Flap
09:05 Ve jménu krále
11:20 Můj šálek kávy
13:00 Cesta domů