TOP premena, ktorá vám vyrazí dych! Táto žena schudla 54 kíl a živí sa modelingom

TOP premena, ktorá vám vyrazí dych! Táto žena schudla 54 kíl a živí sa modelingom Zdroj: Profimedia
Nadváha jej úplne zničila sebavedomie aj chuť do života, ale dokázala to zmeniť. Dnes vyzerá tak fantasticky, až je ťažké uveriť, že ide o tú istú osobu.

Bonnie Staimer (35) porodila dve deti tesne za sebou a nabraté kilogramy sa jej nedarilo zhodiť. Keď sa jej váha vyšplhala na 105 kíl, úplne stratila sebavedomie a kvôli nadváhe sa plánovala vzdať aj kariéry DJky. Našťastie sa nevzdala a rozhodla sa pre najráznejšiu premenu vo svojom živote.

Fantastická premena

Bonnie sa pustila do chudnutia a od začiatku si dala podmienku, že to chce zvládnuť zdravým spôsobom bez radikálnych diét či chudnúcich trikov.

Takto vyzerala predtým, ako začala chudnúť...

Zdroj: Profimedia

Ako sama tvrdí, kľúčom k úspešnému chudnutiu je podľa nej zdravý rozum, pravidelné cvičenie, vyvážená zdravá strava a pravidelný pitný režim.

“Cvičím šesť dní v týždni a jeden deň mám oddych, no popri deťoch som v pohybe neustále. Niekedy vstanem o šiestej ráno a som 30 minút na trenažéri a na sebe mám 27 kíl závaží. Ľudia si často myslia, že je to priveľa, ale keď so mala nadváhu, nosila som toho na sebe oveľa viac,” dodáva dnes už štíhla mamina dvoch detí.

Bonnie sa snaží hýbať sa čo najviac aj prirodzene, okrem cvičenia aj veľa chodí a behá a tiež jazdí na koni.

To, že jej spôsob chudnutia naozaj zafungoval svedčí aj to, že schudla úžasných 54 kíl a vyzerá naozaj famózne. Bonnie sa dnes opäť venuje svojmu milovanému Dj-ovaniu a dokonca zabodovala aj v modelingu a získala titul Glamour Awards Modelka roka.

Klobúk dole! Skvelá inšpirácia pre nás všetky, čo poviete?

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Zdroj: metro.co.uk

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:30 Súdna sieň
05:30 DIVOKÉ KONE II.
07:15 Moja mama varí lepšie ako tvoja
08:15 Panelák
05:10 Profesionáli III.
05:50 NAŠI II.
06:25 ZÁCHRANÁRI
05:10 Sherm a jeho mikróby
05:25 Ferdo Mravec
06:00 Altair v Hviezdnom kráľovstve
05:10 Síla naděje
07:05 Milosrdné lži
09:45 Z ulice na green