Ľahučké muffiny bez cukru sú hotové za pár minút: Z tejto pochúťky nepriberiete

Ľahučké muffiny bez cukru sú hotové za pár minút: Z tejto pochúťky nepriberiete Zdroj: Jana Šimkovičová
Máme pre vás recept, ktorý si zamilujete. Chutný, plný bielkovín, bez cukru a navyše si tieto chutné muffiny pripravíte raz dva.

Pokiaľ vy i vaši blízki radi maškrtíte zdravo a zároveň uprednostňujete jednoduché a rýchle recepty, máme pre vás opäť skvelý tip. Banánové muffiny pohladia nielen vaše chuťové poháriky, ale prospejú aj vášmu zdraviu i figúre.

Namiesto rafinovaného cukru sú totiž v recepte použité banány a nechýba ani proteín. Práve bielkoviny sú jednou z troch dôležitých makroživín a v ľudskom tele plnia množstvo dôležitých funkcií. To, že majú výbornú sýtiacu schopnosť a sú prepotrebné pre budovanie svalov, vie snáď každý vyznávač zdravého životného štýlu. Avšak proteíny sú nevyhnutné napríklad aj pre správne fungovanie nervovej sústavy a silnú obranyschopnosť. Takisto by ste mali prijímať dostatok proteínov, ak chcete mať zdravé a krásne vlasy a takisto pokožku.

Tu je video recept na prípravu chutných muffinov:

Viac receptov plných energie nájdete v knihe NABITÁ KUCHÁRKA, spolu s ďalšími 70 overenými receptami od viac než 40 najlepších trénerov a osobností z prestížnej súťaže FIT LEADER. 

Zdroj: cvicte.sk

TV Program

21:50 INKOGNITO
23:00 Myšlienky vraha IV.
23:55 Profesionáli II.
20:15 Plán úteku 2
22:20 INFORMÁCIE PRE TIPUJÚCICH
22:20 V divočine s Bearom Gryllsom
21:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VIII.
22:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VIII.
22:55 ŽREBOVANIE
21:35 Sam a Max
22:00 Jahôdka a jej kamaráti II.
22:20 Požiarnik Sam X.
20:15 Pohanský král
22:15 Alibi na klíč
23:55 Všechny prachy světa