Vyše 100-kilová plus-size modelka prekvapila: Nechala sa nafotiť ÚPLNE nahá!

Vyše 100-kilová plus-size modelka prekvapila: Nechala sa nafotiť ÚPLNE nahá! Zdroj: Instagram
Vo svojej kategórii patrí medzi najvyhľadávanejšie modelky a nemá problém predvádzať aj vyzývavé modely či plavky. Úplne hore aj dole bez sa však nechala nafotiť po prvýkrát!

Tabria Majors (29) z Tennessee patrí medzi populárne plus size modelky a fandí jej mnoho ľudí z celého sveta. Jej posledné fotografie však jej fanúšikov rozdelili na dva tábory. Čo si o týchto odvážnych záberoch myslíte vy?

104-kilová modelka úplne nahá!

Tieto super odvážne zábery xxl modelka nafotila pre známy magazín Women´s Health. Kým niektorí jej za odvahu ukázať svoje telo presné také, aké v skutočnosti je, tlieskajú, iní si myslia, že túto ponuku mohla radšej odmietnuť.

"Bola som príšerne nervózna. Vo svojom tele sa cítim veľmi dobre, ale toto pre mňa bol neznámy stupeň zraniteľnosti. Avšak nechcem byť pre to označovaná ako „statočná.“ Som veľká žena, sebavedomá a je to normálne," uviedla k trojici snímok.

Tabrii prišli od mnohých ľudí správy a komentáre plné obdivu a podpory, našli sa však samozrejme aj takí, ktorí jej vyčítajú nielen to, že obezita nie je estetická, ale upozorňujú aj na zdravotné problémy s ňou spojené.

Čo si o týchto odvážnych fotografiách plus size modelky myslíte vy?

View this post on Instagram

"I was high key so nervous about this shoot. I’m very comfortable with myself and my body but this was an unfamiliar level of vulnerability for me. However, I don’t want to be labeled as 'brave' for doing this. I am a big woman that’s confident and that is normal. Thank you @womenshealthmag and @heatherhazzan for allowing me to open up with you ❤️ #whstrong" —@tabriamajors . At the link in bio, #TabriaMajors opens up about loving her body at every stage: "A lot of people ask me who I look up to, or if someone inspired me to be this confident. I find inspiration in others, but for the most part, my confidence just came from years of growing, years of finding myself, and being on a journey to self-love. I look up to myself." 📷: @heatherhazzan

A post shared by Women's Health (@womenshealthmag) on

Zdroj: Instagram
Zdroj: Instagram

Zdroj: womenshealthmag.com

TV Program

06:55 Noviny TV JOJ
07:45 Lietadlá 2
09:30 Dragonball: Evolúcia
07:00 MOJA PRVÁ DOVOLENKA
08:10 Zvláštne puto
10:35 Buldozér
06:50 Hľadá sa dom pre milionárov Los Angeles XI.
08:40 Hľadá sa dom pre milionárov - New York VI.
10:05 Bordelári
07:35 Príšerky zo skúmavky
07:50 Sníček
08:00 Okido II.
07:20 O myšce a medvědovi
08:50 Který je ten pravý?
10:35 12 darů do života