Fanúšikovia majú o speváčku strach: Touto fotkou vydesila úplne každého

Fanúšikovia majú o speváčku strach: Touto fotkou vydesila úplne každého Zdroj: Profimedia
Ľudia sa zhodli na tom, že takto nezdravo ešte nikdy nevyzerala! Síce sa tvári, že je absolútne v poriadku, jej aktuálny výzor hovorí o opaku.

Celine Dion (51) vzbudila rozruch ešte koncom januára, keď sa na módnej prehliadke v Paríži objavila v extravagantnom nohavicovom kostýme vychudnutá na kosť a kožu. Ani po pol roku sa jej nepodarilo pribrať, práve naopak, jej fanúšikovia sa obávajú najhoršieho.

Mnohí si myslia, že Celine trpí anorexiou, ale odmieta si to priznať. Viackrát vyhlásila, že sa cíti výborne a nechápe, prečo majú ľudia neustálu potrebu riešiť jej váhu.

Zdroj: Profimedia

"Robím to pre seba. Chcem sa cítiť silne, krásne, žensky a sexi. Odmietam sa o svojej váhe baviť. Ak sa mi to takto páči, nemienim o tom diskutovať. Ak sa vám to nepáči, dajte mi pokoj," povedala pred pár mesiacmi.

Obrovská zmena postavy za poslednú dobu sa nedá prehliadnuť! 

;

Jedna z posledných fotografií, ktoré zverejnila na Instagrame, jej fanúšikov presvedčila, že v pohode nemôže byť ani náhodou a začali mať o spevácku divu vážne obavy.

Extrémne vychudnutá postava vyzerala v čiernom tričku a v čiernej minisukni naozaj hrôzostrašne. „Si úžasná speváčka, ale vyzeráš veľmi nezdravo!“ „Vyzerá tak krehko, že by mohla pri silnejšom dotyku spadnúť!“ píšu jej fanúšikovia.

Čo si myslíte vy? Vyzerá Celine v pohode, alebo to aj podľa vás extrém?

 

Zdroj: news.yahoo.com

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

12:45 INKOGNITO
14:00 NIKTO NIE JE DOKONALÝ
15:30 OCHRANCOVIA
12:55 NA CHALUPE
14:05 Prvé oddelenie
14:30 Prvé oddelenie
12:55 Vtierka Sam
13:50 Kosti
14:35 Dr. House VII.
13:25 Viking Vicky
13:35 Viking Vicky
13:50 Volám sa Caillou V.
12:30 Slunce, seno, erotika
14:30 Děkan Spanley
16:15 Americká Miss India