Potrebujete nakopnúť? Vyskúšajte recept na sladké guľky plné energie

Potrebujete nakopnúť? Vyskúšajte recept na sladké guľky plné energie Zdroj: Tatiana Gernátová
Potrebujete sa v týchto horúčavách naštartovať? Čo by ste povedali na to, kebyže vám ukážeme jednoduchý recept na prípravu sladkej maškrty, ktorá ulahodí nielen vašim chutiam, ale aj svalom a mozgu?

Energiu môžete dobiť viacerými snackmi. Najčastejšie ľudia siahajú po bežných sladkostiach plných cukru a stužených tukov, čo nie je pre telo žiadna výhra. Ak máte radi sladkosti a chcete si ich dopriať bez výčitiek, máme pre vás super recept. 

Potrebujete na to iba pár skvelých ingrediencií od Powerlogy a niekoľko minút, aby ste si takúto funkčnú lahôdku vytvorili. Prečo funkčnú? Pretože v Powerlogy uznávajú potraviny, ktoré okrem žalúdka nasýtia aj mozog. Vtedy sa stane, že máte viac energie než obvykle, vládzete viac než obvykle, neprepadne vás vlčí hlad. 

Zdroj: powerlogy

​Recept si pre vás nachystal Dušan Plichta, zakladateľ Powerlogy. V nasledujúcom videu sa dozviete, ako si takúto užitočnú dobrotu pripraviť. 

Zdravé a chutné recepty plné energie nájdete aj v knihe NABITÁ KUCHÁRKA od viac než 40 najlepších trénerov a osobností z prestížnej súťaže FIT LEADER. 

Zdroj: cvicte.sk

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

11:05 DIVOKÉ KONE
12:25 DIVOKÉ KONE
13:50 Súdna sieň
10:25 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT
12:10 Mutanti
13:25 Hoď svišťom
10:55 JAG IV.
12:00 Ako malé deti
12:30 Ako malé deti
11:45 Albert spoznáva svet
12:00 Oskar v balóne
12:10 Príšerky zo skúmavky
11:15 Kluci na povel
13:05 Paddington 2
14:55 Jezdkyně