Potrebujete nakopnúť? Vyskúšajte recept na sladké guľky plné energie

Potrebujete nakopnúť? Vyskúšajte recept na sladké guľky plné energie Zdroj: Tatiana Gernátová
Potrebujete sa v týchto horúčavách naštartovať? Čo by ste povedali na to, kebyže vám ukážeme jednoduchý recept na prípravu sladkej maškrty, ktorá ulahodí nielen vašim chutiam, ale aj svalom a mozgu?

Energiu môžete dobiť viacerými snackmi. Najčastejšie ľudia siahajú po bežných sladkostiach plných cukru a stužených tukov, čo nie je pre telo žiadna výhra. Ak máte radi sladkosti a chcete si ich dopriať bez výčitiek, máme pre vás super recept. 

Potrebujete na to iba pár skvelých ingrediencií od Powerlogy a niekoľko minút, aby ste si takúto funkčnú lahôdku vytvorili. Prečo funkčnú? Pretože v Powerlogy uznávajú potraviny, ktoré okrem žalúdka nasýtia aj mozog. Vtedy sa stane, že máte viac energie než obvykle, vládzete viac než obvykle, neprepadne vás vlčí hlad. 

Zdroj: powerlogy

​Recept si pre vás nachystal Dušan Plichta, zakladateľ Powerlogy. V nasledujúcom videu sa dozviete, ako si takúto užitočnú dobrotu pripraviť. 

Zdravé a chutné recepty plné energie nájdete aj v knihe NABITÁ KUCHÁRKA od viac než 40 najlepších trénerov a osobností z prestížnej súťaže FIT LEADER. 

Zdroj: cvicte.sk

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:30 Súdna sieň
05:30 DIVOKÉ KONE II.
07:15 Moja mama varí lepšie ako tvoja
08:15 Panelák
05:10 Profesionáli III.
05:50 NAŠI II.
06:25 ZÁCHRANÁRI
05:10 Sherm a jeho mikróby
05:25 Ferdo Mravec
06:00 Altair v Hviezdnom kráľovstve
05:10 Síla naděje
07:05 Milosrdné lži
09:45 Z ulice na green