Sexi telo aj po troch deťoch? Megan Fox prezradila tajomstvo dokonalej postavy

Sexi telo aj po troch deťoch? Megan Fox prezradila tajomstvo dokonalej postavy Zdroj: Facebook/Megan Fox
Za jej hriešnymi krivkami je niekoľko zásad, ktoré roky dodržiava a vyzerá to tak, že naozaj fungujú. Skúste to aj vy!

Megan Fox (32) patrí bezpochyby medzi herečky a modelky s najkrajšou postavou a platí to aj po troch pôrodoch. Úplne zadarmo to však nie je. Čo všetko ju udržuje vo forme?

Päťfaktorová diéta

Megan je zástancom stravovania formou päťfaktorovej a nízkosacharidovej diéty. Jej jedálniček sa tak skladá z piatich jedál denne založených na piatich nevyhnutných zložkách, ktorými sú bielkoviny, vláknina, zdravé sacharidy v podobe ovocia a zeleniny, zdravé tuky a nápoje bez cukru.

Príprava jedál jej nezaberie viac ako päť minút. Princípom diéty je tiež jeden voľný deň v týždni, kedy môžete jesť, čo chcete. Za päť týždňov tak máte celkom päť voľných dní.

Zdroj: Facebook/Megan Fox

Na raňajky bielkoviny

Za najdôležitejšie jedlo dňa Megan považuje raňajky, ktoré nikdy nevynechá. Spravidla konzumuje vajíčka, a to konkrétne dve vaječné bielka.

Vo svojej diéte je Megan pomerne striktná. Vyhýba sa spracovaným potravinám, neje ani biele pečivo a výrobky z bielej múky, slané pochutiny, a keďže preferuje nízkosacharidovú diétu, tak vynecháva aj celozrnné výrobky.

​Mandle a jablčný ocot

Pre príjem vitamínov, a to najmä vitamínu E ako antioxidantu, Megan pravidelne konzumuje mandle. Tie zaraďuje najčastejšie na desiatu. Mandle tiež pomáhajú pri chudnutí, pretože obsahujú bielkoviny a vlákninu, po ktorej sa budete cítiť dlhšie sýti.

Okrem mandlí nedá Megan dopustiť ani na jablčný ocot, ktorý pridáva do šalátov. Ten podporuje látkovú výmenu, pomáha pri trávení a potláča chuť na sladké.

Zdroj: Thinstockphotos

​Japonská kuchyňa

Japonskú kuchyňu má Megan zo všetkého najradšej. Ďalej preferuje lososa a veľmi často si robí rôzne smoothies. "To najhoršie, čo do seba raz za deň dám, je káva," prezradila v televíznom programe E! News Megan Fox.

Zdroj: Shutterstock

Cvičenie podľa Megan

Päťfaktorovú diétu Megan dodržiava aj pri cvičení. Zaraďuje tak minimálne jednu 25-minútovú aktivitu denne. Rada kombinuje kruhový tréning, kardio aj posilňovanie s ťažkými váhami. Medzi jej obľúbené cvičenie patrí tiež pilates. Megan cvičí sama, ale využíva aj rady známeho osobného trénera Harleyho Pasternaka.

Zdroj: prozeny.blesk.cz

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

13:00 Rodinné záležitosti
14:20 Súdna sieň
15:25 SKUTOČNÉ PRÍBEHY
13:30 Simpsonovci XXII.
14:00 Kutyil s.r.o.
15:00 Hviezdna brána III.
13:05 MACGYVER: NOVÉ ČASTI II.
14:05 Spravodlivosť v krvi IX.
15:00 Policajt z L.A.
13:15 Malý medvedík
13:40 Policajná hliadka
14:05 Robošváb IV.
13:25 Náhradní plán
15:05 Útěk z polygamie
16:40 Zlatý holky