Takto zavára uhorky Verešová: Vysmial ju celý národ

Takto zavára uhorky Verešová: Vysmial ju celý národ Zdroj: Instagram
Andrea Verešová nie je len jedna z najkrajších žien Slovenska, no rada sa prezentuje aj ako skvelá manželka a šikovná gazdinka. Nie vždy jej to však vyjde...

Podobne je to aj s fotkou spred pár dní, ktorú uverejnila na Instagrame. Verešová je na nej, ako ináč, dokonale nahodená aj nalíčená. Tentoraz však nepózuje pred objektívom, ale zavára uhorky.

Áno, popri modelingu stíha doma zavárať aj uhorky. Na spomínanej činnosti, ktorú ženy robia doma bežne, by nebolo nič výnimočné, ale... Normálna žena sa pred zaváraním asi dokonale neupraví a neoblečie do modelu ako z katalógu pre moderné gazdinky. Ak sa už zavára väčšinou viac pohárov ako štyri. Keby ste zavarili 30 pohárov, no nepochválili by ste sa nimi? Na záver, nie je na zaváranie uhoriek trochu neskoro? „Uhorková sezóna“ začala už pred mesiacom.

Zdroj: Instagram

​Týchto pár detailov si všimla aj verejnosť a hoci Verešovú v komentároch pochválili, že sa venuje aj práci v kuchyni, viac bolo práve tých úsmevných pripomienok ako „Nie je toho nejako málo? Iba 4 pre Instagram. Keď zavaríš z 20 kg daj foto, nie 4 – to zvládne ja opica. My zavarené 120 túto sezónu, ale aj snaha sa počíta. Už je nejako po sezóne, na naše v komore už padá prach.“

Aby toho nebolo málo, pridala aj krátke video, ako otáča vystrelizované uhorky. Čo sa však takto nerobí. Verešovej snaha sa určite cení, ale ako modelka je rozhodne presvedčivejšia, či?

 

Zdroj: Instagram

TV Program

06:55 Noviny TV JOJ
07:45 Lietadlá 2
09:30 Dragonball: Evolúcia
07:00 MOJA PRVÁ DOVOLENKA
08:10 Zvláštne puto
10:35 Buldozér
06:50 Hľadá sa dom pre milionárov Los Angeles XI.
08:40 Hľadá sa dom pre milionárov - New York VI.
10:05 Bordelári
07:10 Agi Bagi II.
07:20 Altair v Hviezdnom kráľovstve
07:35 Príšerky zo skúmavky
05:35 Já a ty
07:20 O myšce a medvědovi
08:50 Který je ten pravý?