Takto zavára uhorky Verešová: Vysmial ju celý národ

Takto zavára uhorky Verešová: Vysmial ju celý národ Zdroj: Instagram
Andrea Verešová nie je len jedna z najkrajších žien Slovenska, no rada sa prezentuje aj ako skvelá manželka a šikovná gazdinka. Nie vždy jej to však vyjde...

Podobne je to aj s fotkou spred pár dní, ktorú uverejnila na Instagrame. Verešová je na nej, ako ináč, dokonale nahodená aj nalíčená. Tentoraz však nepózuje pred objektívom, ale zavára uhorky.

Áno, popri modelingu stíha doma zavárať aj uhorky. Na spomínanej činnosti, ktorú ženy robia doma bežne, by nebolo nič výnimočné, ale... Normálna žena sa pred zaváraním asi dokonale neupraví a neoblečie do modelu ako z katalógu pre moderné gazdinky. Ak sa už zavára väčšinou viac pohárov ako štyri. Keby ste zavarili 30 pohárov, no nepochválili by ste sa nimi? Na záver, nie je na zaváranie uhoriek trochu neskoro? „Uhorková sezóna“ začala už pred mesiacom.

Zdroj: Instagram

​Týchto pár detailov si všimla aj verejnosť a hoci Verešovú v komentároch pochválili, že sa venuje aj práci v kuchyni, viac bolo práve tých úsmevných pripomienok ako „Nie je toho nejako málo? Iba 4 pre Instagram. Keď zavaríš z 20 kg daj foto, nie 4 – to zvládne ja opica. My zavarené 120 túto sezónu, ale aj snaha sa počíta. Už je nejako po sezóne, na naše v komore už padá prach.“

Aby toho nebolo málo, pridala aj krátke video, ako otáča vystrelizované uhorky. Čo sa však takto nerobí. Verešovej snaha sa určite cení, ale ako modelka je rozhodne presvedčivejšia, či?

 

Zdroj: Instagram

TV Program

20:15 ŠPORT
20:20 NAJLEPŠIE POČASIE
20:25 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT - FINÁLE
19:50 Profesionáli VII.
20:45 Perfektný záskok
22:55 INFORMÁCIE PRE TIPUJÚCICH - EUROJACKPOT
20:10 C.S.I.: Kriminálka New York IX.
21:00 C.S.I.: Kriminálka New York IX.
22:00 Hawaii 5.0 VIII.
20:00 Ferdo Mravec
20:30 Robošváb III.
20:55 Príbehy dvoch myší
20:15 Nebezpečná laskavost
22:20 Zlato
00:15 Underground