Manžela chcela prekvapiť tortou: Žena skoro odpadla, keď uvidela dielo cukrárky

Manžela chcela prekvapiť tortou: Žena skoro odpadla, keď uvidela dielo cukrárky Zdroj: facebook
Sharon chcela svoju polovičku prekvapiť originálnou narodeninovou tortou, ktorú si objedala u cukrárky. Keby vedela, čo jej napečie, asi by sa do jej výroby sama pustila.

Možno ste si aj vy na rôzne špeciálne príležitosti objedali torty u profesionálnej cukrárky. Väčšina z vás bola s výsledkom asi spokojná, no možno sa medzi vami našli aj takí, ktorí toľko šťastia nemali.

Sharon s manželom

Zdroj: facebook

​Podobne na tom bola aj Sharon. Tá si objednala tortu u cukrárky, ktorý našla na facebooku. Jej zadanie bolo jasné – od profesionálky chcela, aby jej vytvorila svalnaté rameno, keďže jej manžel sa venuje kulturistike. Hoci si overila, že ide o dobrú cukrárku, výsledok, ktorý od nej obdržala, hovoril o opaku.

 Takto mala torta vyzerať

Zdroj: facebook

​Keď si Sharon tortu od nej prevzala, pršalo a cukrárka jej povedala, aby krabicu neotvárala a sladkosť tak nepoškodila. O to bolo jej prekvapenie väčšie, keď ju konečne doma otvorila! Z krabice na ňu miesto svalnatej ruky pozerala akási neforemná hnedá vec pripomínajúca orech alebo filmového votrelca.

Takúto tortu Sharon dostala

Zdroj: facebook

Blondína za toto veľmi svojské cukrárenské dielo zaplatila 56 eur! Keď chcela svoje peniaze späť, cukrárka si ju zablokovala na facebooku a neskôr vymazala svoj profil.

Zdroj: indy100.com, facebook

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

08:30 Súdna sieň
09:30 Súdna sieň
10:40 NOVÉ BÝVANIE
08:20 Varí vám to
09:15 Stratené duše II.
10:10 Stratené duše III.
08:50 Nákupné maniačky
10:15 Prvé oddelenie
10:55 Skutočné paničky z Orange County IX.
09:05 Sníček
09:25 Malý medvedík
09:50 ZáchranáRik II.
08:05 Kuchař srdcem
09:50 Poslední odkaz
11:40 Hačikó: Příběh psa