Manžela chcela prekvapiť tortou: Žena skoro odpadla, keď uvidela dielo cukrárky

Manžela chcela prekvapiť tortou: Žena skoro odpadla, keď uvidela dielo cukrárky Zdroj: facebook
Sharon chcela svoju polovičku prekvapiť originálnou narodeninovou tortou, ktorú si objedala u cukrárky. Keby vedela, čo jej napečie, asi by sa do jej výroby sama pustila.

Možno ste si aj vy na rôzne špeciálne príležitosti objedali torty u profesionálnej cukrárky. Väčšina z vás bola s výsledkom asi spokojná, no možno sa medzi vami našli aj takí, ktorí toľko šťastia nemali.

Sharon s manželom

Zdroj: facebook

​Podobne na tom bola aj Sharon. Tá si objednala tortu u cukrárky, ktorý našla na facebooku. Jej zadanie bolo jasné – od profesionálky chcela, aby jej vytvorila svalnaté rameno, keďže jej manžel sa venuje kulturistike. Hoci si overila, že ide o dobrú cukrárku, výsledok, ktorý od nej obdržala, hovoril o opaku.

 Takto mala torta vyzerať

Zdroj: facebook

​Keď si Sharon tortu od nej prevzala, pršalo a cukrárka jej povedala, aby krabicu neotvárala a sladkosť tak nepoškodila. O to bolo jej prekvapenie väčšie, keď ju konečne doma otvorila! Z krabice na ňu miesto svalnatej ruky pozerala akási neforemná hnedá vec pripomínajúca orech alebo filmového votrelca.

Takúto tortu Sharon dostala

Zdroj: facebook

Blondína za toto veľmi svojské cukrárenské dielo zaplatila 56 eur! Keď chcela svoje peniaze späť, cukrárka si ju zablokovala na facebooku a neskôr vymazala svoj profil.

Zdroj: indy100.com, facebook

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

11:05 DIVOKÉ KONE
12:25 DIVOKÉ KONE
13:50 Súdna sieň
10:25 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT
12:10 Mutanti
13:25 Hoď svišťom
10:55 JAG IV.
12:00 Ako malé deti
12:30 Ako malé deti
11:45 Albert spoznáva svet
12:00 Oskar v balóne
12:10 Príšerky zo skúmavky
11:15 Kluci na povel
13:05 Paddington 2
14:55 Jezdkyně