Neuveríte, ako vyzerá po premene: Túto ženu by ste dnes určite nespoznali

Neuveríte, ako vyzerá po premene: Túto ženu by ste dnes určite nespoznali Zdroj: profimedia.sk
Na zmenu nikdy nie je neskoro! Dôkazom je príbeh ženy po štyridsiatke, ktorá sa rozhodla od základov zmeniť svoj život. Z neupravenej matky troch detí s nadváhou je dnes sexi kosť.

Natalie má 49 rokov a je matkou šiestich detí. Ako mladá snívala o kariére modelky. Pri pohľade na jej fotky z nedávnej minulosti si asi poviete, že modelka by z nej asi nikdy nemohla byť.

Sny sa jej napokon rozplynuli s príchodom prvého dieťaťa. Prednosť dostala výchova detí a starostlivosť o rodinu. Natalie sa nenazdala a kilá sa na ňu postupne nabaľovali až si jedného dňa uvedomila, ako vyzerá. Za svoje telo sa natoľko hanbila, že čoraz menej vychádzala von a dokonca sa na pláži neukázala vyše 20 rokov!

 Takto vyzerala pred premenou

Zdroj: profimedia.sk

​Varovný prst prišiel až od doktorov, ktorí jej povedali, že ak so sebou niečo neurobí, hrozia jej vážne zdravotné komplikácie. Natalie sa zľakla a s pomocou svojho manžela začala chudnúť. Výsledok? Ten je neuveriteľný! Zhodila polovicu svojej pôvodnej váhy, odfarbila sa na blond a muž jej splnil si ešte jedno želanie. Zaplatil jej zväčšenie poprsia. Natalie je teraz spokojná a cíti sa ako úplne iný človek. Pri pohľade na jej staré a nové fotky aj tak vyzerá! Celková premena však nebola zadarmo a vyšla ju na takmer 8000 eur.

Dnes je z nej iný človek

Zdroj: profimedia.sk

Zdroj: profimedia.sk

Zdroj: mirror.co.uk

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

22:00 INKOGNITO
23:30 Stratené duše I.
00:25 Vraždiace páry VII.
20:45 Boj za ženské práva
23:00 Gangster KA 2: Afričan
01:10 Komplikácie
22:00 Vtierka Castle II.
22:55 ŽREBOVANIE
23:05 Vražedné Miami II.
22:30 Sherm a jeho mikróby
22:45 Bobove dobrodružstvá na pláži
23:00 Fix a Foxi
22:00 Fakjů pane učiteli
23:50 Poslední tvář
01:55 Dobyvatelé Barmské džungle