Neuveríte, ako vyzerá po premene: Túto ženu by ste dnes určite nespoznali

Neuveríte, ako vyzerá po premene: Túto ženu by ste dnes určite nespoznali Zdroj: profimedia.sk
Na zmenu nikdy nie je neskoro! Dôkazom je príbeh ženy po štyridsiatke, ktorá sa rozhodla od základov zmeniť svoj život. Z neupravenej matky troch detí s nadváhou je dnes sexi kosť.

Natalie má 49 rokov a je matkou šiestich detí. Ako mladá snívala o kariére modelky. Pri pohľade na jej fotky z nedávnej minulosti si asi poviete, že modelka by z nej asi nikdy nemohla byť.

Sny sa jej napokon rozplynuli s príchodom prvého dieťaťa. Prednosť dostala výchova detí a starostlivosť o rodinu. Natalie sa nenazdala a kilá sa na ňu postupne nabaľovali až si jedného dňa uvedomila, ako vyzerá. Za svoje telo sa natoľko hanbila, že čoraz menej vychádzala von a dokonca sa na pláži neukázala vyše 20 rokov!

 Takto vyzerala pred premenou

Zdroj: profimedia.sk

​Varovný prst prišiel až od doktorov, ktorí jej povedali, že ak so sebou niečo neurobí, hrozia jej vážne zdravotné komplikácie. Natalie sa zľakla a s pomocou svojho manžela začala chudnúť. Výsledok? Ten je neuveriteľný! Zhodila polovicu svojej pôvodnej váhy, odfarbila sa na blond a muž jej splnil si ešte jedno želanie. Zaplatil jej zväčšenie poprsia. Natalie je teraz spokojná a cíti sa ako úplne iný človek. Pri pohľade na jej staré a nové fotky aj tak vyzerá! Celková premena však nebola zadarmo a vyšla ju na takmer 8000 eur.

Dnes je z nej iný človek

Zdroj: profimedia.sk

Zdroj: profimedia.sk

Zdroj: mirror.co.uk

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:35 Súdna sieň
05:00 Cestovanie v čase
05:20 POSTAVÍME, OPRAVÍME, ZVEĽADÍME
05:50 Súdna sieň
05:00 Súdna sieň
05:50 Panelák
06:35 Profesionáli III.
05:10 Ferdo Mravec
05:35 Jahôdka a jej kamaráti II.
06:00 Marvin, stepujúci koník I.
05:30 O myšce a medvědovi
07:05 Kdybych měl křídla
08:45 Lásce v patách