Manželova nevera a urážky pre nadváhu ju nakopli: Jej premena je neuveriteľná!

Manželova nevera a urážky pre nadváhu ju nakopli: Jej premena je neuveriteľná! Zdroj: Instagram
Všetko zlé je na niečo dobré platí v prípade tejto ženy stopercentne! Mužova milenka a ponižovanie jej paradoxne pomohli a dnes je z nej úplne iná osoba.

34-ročná Betsy Ayala bola so svojím dnes už bývalým mužom od svojich 17-tich rokov. Krátko po tom, ako sa im narodila dcérka, zistila, že má jej manžel milenku.

Betsy nikdy nebola štíhla ako prútik a po pôrode sa to ešte zhoršilo. Stále priberala až sa dostala na váhu 118 kilogramov!

Namiesto pomoci a podpory od manžela zistila, že si našiel milenku. Na sociálnej sieti našla ich komunikáciu, kde ju spoločne urážali a nazvali ju tučnou kravou.

Pre Betsy to bola studená sprcha, ktorú musela poriadne rozdýchať, ale nezrútila sa. Práve toto zistenie ju neuveriteľne nakoplo. S dcérkou od manžela ihneď odišli a mladá mamička sa pustila do najväčšieho boja vo svojom živote. To, čo sa jej stalo, ju neskutočne naštartovalo, ale necítila žiadnu zlosť.

Zdroj: Instagram

Vedela, že zmenu potrebuje kvôli sebe a kvôli dcérke, ktorej chcela byť dobrým príkladom.

Zdroj: Instagram

Betsy najskôr zmenila jedálniček a svoju životosprávu. Vylúčila sladkosti a nezdravé potraviny, ktoré nahradila výživnými a ľahkými jedlami. Začala cvičiť 6-krát do týždňa a zmena prišla veľmi rýchlo.

Zdroj: Instagram

Dnes má Betsy okolo 70 kíl a vo svojej zmene pokračuje ďalej. Vyzerá skvelo, pribudlo jej sebavedomie a jej bývalý si pri pohľade na ňu, môže už len búchať hlavu o stenu!

Zdroj: Instagram

 

Zdroj: Instagram/independent.co.uk

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:20 Moja mama varí lepšie ako tvoja
05:55 Letecké katastrofy VII.
06:45 Prvé oddelenie II.
07:05 Timon a Pumbaa III.
05:20 Súdna sieň
06:00 Profesionáli III.
06:40 JAG IV.
05:05 Robošváb II.
05:30 Sherm a jeho mikróby
05:45 Bobove dobrodružstvá na pláži
07:10 Vlna zabiják
08:45 Pes ro(c)ku
10:25 Absurdistán