Manželova nevera a urážky pre nadváhu ju nakopli: Jej premena je neuveriteľná!

Manželova nevera a urážky pre nadváhu ju nakopli: Jej premena je neuveriteľná! Zdroj: Instagram
Všetko zlé je na niečo dobré platí v prípade tejto ženy stopercentne! Mužova milenka a ponižovanie jej paradoxne pomohli a dnes je z nej úplne iná osoba.

34-ročná Betsy Ayala bola so svojím dnes už bývalým mužom od svojich 17-tich rokov. Krátko po tom, ako sa im narodila dcérka, zistila, že má jej manžel milenku.

Betsy nikdy nebola štíhla ako prútik a po pôrode sa to ešte zhoršilo. Stále priberala až sa dostala na váhu 118 kilogramov!

Namiesto pomoci a podpory od manžela zistila, že si našiel milenku. Na sociálnej sieti našla ich komunikáciu, kde ju spoločne urážali a nazvali ju tučnou kravou.

Pre Betsy to bola studená sprcha, ktorú musela poriadne rozdýchať, ale nezrútila sa. Práve toto zistenie ju neuveriteľne nakoplo. S dcérkou od manžela ihneď odišli a mladá mamička sa pustila do najväčšieho boja vo svojom živote. To, čo sa jej stalo, ju neskutočne naštartovalo, ale necítila žiadnu zlosť.

Zdroj: Instagram

Vedela, že zmenu potrebuje kvôli sebe a kvôli dcérke, ktorej chcela byť dobrým príkladom.

Zdroj: Instagram

Betsy najskôr zmenila jedálniček a svoju životosprávu. Vylúčila sladkosti a nezdravé potraviny, ktoré nahradila výživnými a ľahkými jedlami. Začala cvičiť 6-krát do týždňa a zmena prišla veľmi rýchlo.

Zdroj: Instagram

Dnes má Betsy okolo 70 kíl a vo svojej zmene pokračuje ďalej. Vyzerá skvelo, pribudlo jej sebavedomie a jej bývalý si pri pohľade na ňu, môže už len búchať hlavu o stenu!

Zdroj: Instagram

 

Zdroj: Instagram/independent.co.uk

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

08:10 POLICAJTI V AKCII
09:25 Súdna sieň
10:45 Súdna sieň
08:40 Ochranca III.
09:50 Ochranca III.
10:50 MacGyver
08:45 Nákupné maniačky
10:05 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN
11:25 Komisár Rex XVI.
09:05 Sníček
09:20 Malý medvedík
09:45 ZáchranáRik II.
08:05 Love and Mercy
10:20 Popelky
12:00 Světluškou na 90 dní