Manželova nevera a urážky pre nadváhu ju nakopli: Jej premena je neuveriteľná!

Manželova nevera a urážky pre nadváhu ju nakopli: Jej premena je neuveriteľná! Zdroj: Instagram
Všetko zlé je na niečo dobré platí v prípade tejto ženy stopercentne! Mužova milenka a ponižovanie jej paradoxne pomohli a dnes je z nej úplne iná osoba.

34-ročná Betsy Ayala bola so svojím dnes už bývalým mužom od svojich 17-tich rokov. Krátko po tom, ako sa im narodila dcérka, zistila, že má jej manžel milenku.

Betsy nikdy nebola štíhla ako prútik a po pôrode sa to ešte zhoršilo. Stále priberala až sa dostala na váhu 118 kilogramov!

Namiesto pomoci a podpory od manžela zistila, že si našiel milenku. Na sociálnej sieti našla ich komunikáciu, kde ju spoločne urážali a nazvali ju tučnou kravou.

Pre Betsy to bola studená sprcha, ktorú musela poriadne rozdýchať, ale nezrútila sa. Práve toto zistenie ju neuveriteľne nakoplo. S dcérkou od manžela ihneď odišli a mladá mamička sa pustila do najväčšieho boja vo svojom živote. To, čo sa jej stalo, ju neskutočne naštartovalo, ale necítila žiadnu zlosť.

Zdroj: Instagram

Vedela, že zmenu potrebuje kvôli sebe a kvôli dcérke, ktorej chcela byť dobrým príkladom.

Zdroj: Instagram

Betsy najskôr zmenila jedálniček a svoju životosprávu. Vylúčila sladkosti a nezdravé potraviny, ktoré nahradila výživnými a ľahkými jedlami. Začala cvičiť 6-krát do týždňa a zmena prišla veľmi rýchlo.

Zdroj: Instagram

Dnes má Betsy okolo 70 kíl a vo svojej zmene pokračuje ďalej. Vyzerá skvelo, pribudlo jej sebavedomie a jej bývalý si pri pohľade na ňu, môže už len búchať hlavu o stenu!

Zdroj: Instagram

View this post on Instagram

#TransformationTuesday 🙌🏼 2013 vs 2017 👊🏼 NEW CHALLENGE STARTING DECEMBER 1ST ——————————————————— We are getting ready to close out 2017 & what better way than to end it with a 21 Day Challenge that ends right before Christmas! 💪🏽 Start Date: Dec. 1st End Date: Dec. 21st ——————————————————— The 21 Day Challenge Includes: ❄️Meal plan ❄️Grocery List ❄️Workout Plan (Home & Gym) ❄️1 on 1 Coaching ❄️Motivational Group Chat ❄️BONUS: Booty Workout Program . . Contact me ASAP to reserve your spot 👉🏽📲281-829-8459 📩queenbfit24@gmail.com 🌐GoHerbalife.com/betsyaa

A post shared by Betsy Ayala 👑🐝 (@queen_b_b) on

 

Zdroj: Instagram/independent.co.uk

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

19:30 Noviny TV JOJ
20:20 INFORMÁCIE PRE TIPUJÚCICH
20:25 ŠPORT
19:45 Profesionáli VII.
20:40 Mafiánovci
23:00 OKTAGON - VÝZVA
19:00 Súdna sieň
20:10 Kosti VIII.
21:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII.
19:40 Sníček
20:00 Príbehy dvoch myší II.
20:25 Robošváb II.
18:25 Jmenuji se Jerry
20:15 Tah pěšcem
22:15 Otcové a dcery