Manželova nevera a urážky pre nadváhu ju nakopli: Jej premena je neuveriteľná!

Manželova nevera a urážky pre nadváhu ju nakopli: Jej premena je neuveriteľná! Zdroj: Instagram
Všetko zlé je na niečo dobré platí v prípade tejto ženy stopercentne! Mužova milenka a ponižovanie jej paradoxne pomohli a dnes je z nej úplne iná osoba.

34-ročná Betsy Ayala bola so svojím dnes už bývalým mužom od svojich 17-tich rokov. Krátko po tom, ako sa im narodila dcérka, zistila, že má jej manžel milenku.

Betsy nikdy nebola štíhla ako prútik a po pôrode sa to ešte zhoršilo. Stále priberala až sa dostala na váhu 118 kilogramov!

Namiesto pomoci a podpory od manžela zistila, že si našiel milenku. Na sociálnej sieti našla ich komunikáciu, kde ju spoločne urážali a nazvali ju tučnou kravou.

Pre Betsy to bola studená sprcha, ktorú musela poriadne rozdýchať, ale nezrútila sa. Práve toto zistenie ju neuveriteľne nakoplo. S dcérkou od manžela ihneď odišli a mladá mamička sa pustila do najväčšieho boja vo svojom živote. To, čo sa jej stalo, ju neskutočne naštartovalo, ale necítila žiadnu zlosť.

Zdroj: Instagram

Vedela, že zmenu potrebuje kvôli sebe a kvôli dcérke, ktorej chcela byť dobrým príkladom.

Zdroj: Instagram

Betsy najskôr zmenila jedálniček a svoju životosprávu. Vylúčila sladkosti a nezdravé potraviny, ktoré nahradila výživnými a ľahkými jedlami. Začala cvičiť 6-krát do týždňa a zmena prišla veľmi rýchlo.

Zdroj: Instagram

Dnes má Betsy okolo 70 kíl a vo svojej zmene pokračuje ďalej. Vyzerá skvelo, pribudlo jej sebavedomie a jej bývalý si pri pohľade na ňu, môže už len búchať hlavu o stenu!

Zdroj: Instagram

View this post on Instagram

#TransformationTuesday 🙌🏼 2013 vs 2017 👊🏼 NEW CHALLENGE STARTING DECEMBER 1ST ——————————————————— We are getting ready to close out 2017 & what better way than to end it with a 21 Day Challenge that ends right before Christmas! 💪🏽 Start Date: Dec. 1st End Date: Dec. 21st ——————————————————— The 21 Day Challenge Includes: ❄️Meal plan ❄️Grocery List ❄️Workout Plan (Home & Gym) ❄️1 on 1 Coaching ❄️Motivational Group Chat ❄️BONUS: Booty Workout Program . . Contact me ASAP to reserve your spot 👉🏽📲281-829-8459 📩queenbfit24@gmail.com 🌐GoHerbalife.com/betsyaa

A post shared by Betsy Ayala 👑🐝 (@queen_b_b) on

 

Zdroj: Instagram/independent.co.uk

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:30 IQ TAXI
05:05 Panelák
05:50 Prvé oddelenie II.
06:10 Súdna sieň
05:20 Kutyil s.r.o. II.
05:55 Panelák
06:40 Kutyil s.r.o. II.
05:40 Príšerky zo skúmavky
06:00 Marvin, stepujúci koník II.
06:15 Timothy ide do školy
06:10 Grace, kněžna monacká
08:05 Jobs
10:20 Ztraceni v lásce