Fotky PRED a PO: Tieto 4 ženy pribrali a vyzerajú super!

Fotky PRED a PO: Tieto 4 ženy pribrali a vyzerajú super! Zdroj: Instagram
Na sociálnych sieťach sa obyčajne chválime svojimi fotkami, ak sa nám podarilo pár kíl schudnúť. Sú však ženy, ktoré urobili presný opak. Pozrite sa, ako im to pristane.

Určite aj vy poznáte fotky pred a po chudnutí, na ktorých sa ženy tvária šťastne, že sa im podarilo dosiahnuť vysnívanú váhu. Neverili by ste, že existujú aj také krásky, ktoré urobili presný opak a teraz sú šťastnejšie.

Odpadávala od hladu

Zdroj: Instagram

​Liza bola úspešná modelka len vďaka tomu, že bola ultraštíhla. Ako sama píše, keď jedného dňa odpadla preto, lebo celé týždne jedla veľmi málo, povedala si dosť! Začala jesť a hoci si vyberala potraviny, ktoré boli zdravé, kilá sa na ňu začali nabaľovať. Ako klasická modelka dostávala menej a menej práce. Dnes má plnoštíhlu postavu a na nedostatok práce sa nemôže sťažovať. 

Vychudnutá na kosť 

Zdroj: Instagram

​Mackenzie je v súčasnosti vyhľadávaná fitneska a jej tréningový program vyskúšali mnohé ženy. Pritom sama v minulosti trpela podvýživou. „Neviem, ako som si mohla myslieť, že byť taká štíhla automaticky znamená byť aj šťastná. Nikdy som si nemyslela, že vďaka posilňovaniu a pravidelnej zdravej strave, dosiahnem svoje vysnívané telo,“ priznala na Instagrame.

Týrala sa v posilňovni 

Zdroj: Instagram

​Veľmi otvorenou spoveďou šokovala aj niekdajšia finalistka súťaže Miss Juhoafrickej republiky Marciel. Na fotke z roku 2015 mala dokonalé miery, a to len vďaka drsnému 5-mesačnému tréningu a špeciálne upravenej stravy. Denne cvičila aj 2-3 hodiny, zastavila sa jej menštruácia a zmenšili sa jej prsia. Druhá fotka je aktuálna a Marciel je na nej veľmi spokojná. „Neoplatí sa každý deň zvádzať boj s jedlom len preto, aby ste boli chudšie. Každé telo je iné a nemôžeme všetky vyzerať rovnako,“ tvrdí.

 Porazila anorexiu

Zdroj: Instagram

​Victoria je dnes úspešná fitnes trénerka, no nebolo tomu vždy tak. V minulosti prepadla nezdravým diétám a skončilo to u nej až anorexiou. „Trvalo mi niekoľko rokov, kým som samu seba presvedčila, že chodiť do posilňovne nie je o tom, dosiahnuť svoju vysnívanú váhu. Skôr je to o tom, že sa človek teší, že robí niečo pre svoje zdravie. Nechcem nikomu radiť, ale u mňa jednoznačne vyhralo naberie kíl nad chudnutím."

Zdroj: instagram

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:35 Súdna sieň
05:00 Cestovanie v čase
05:20 POSTAVÍME, OPRAVÍME, ZVEĽADÍME
05:50 Súdna sieň
05:00 Súdna sieň
05:50 Panelák
06:35 Profesionáli III.
05:10 Ferdo Mravec
05:35 Jahôdka a jej kamaráti II.
06:00 Marvin, stepujúci koník I.
05:30 O myšce a medvědovi
07:05 Kdybych měl křídla
08:45 Lásce v patách