Krásna modelka sa zmenila na monštrum: Do tváre si pichala olej na vyprážanie

Krásna modelka sa zmenila na monštrum: Do tváre si pichala olej na vyprážanie Zdroj: profimedia.sk
Pri pohľade na jej tvár dnes, by ste asi len ťažko povedali, že pred viac ako tridsiatimi rokmi bola vyhľadávanou modelkou. Hang Mioku zničila vlastná závislosť.

Toto je asi najdesivejší prípad, ako dopadne závislosť od plastických operácii. Na vlastnej koži ho zažila v minulosti vychýrená kórejská kráska.

Hang Mioku mala v mladosti všetko, po čom túžila. Teda takmer všetko – osudnou sa jej stala túžba po hladkej pleti ako bábätko. Aj preto sa odsťahovala do Japonska, kde podstúpila celý rad zákrokov. A hoci vyzerala super a na jej mieste by iné ženy boli spokojné a s procedúrami by skončili, ona nie. Túžila byť krajšia a mladšia... Zlom v jej živote nastal, keď jej lekári odmietli robiť ďalšie vylepšenia. Svoj osud alebo krásu zobrala do vlastných rúk.

 Pred operáciami, ktoré jej mali pomôcť vyzerala opuchnuto (vľavo). Ani po mnohých opravných zákrokoch jej lekári nedokázali prinavrátiť starú tvár (vpravo).

Zdroj: profimedia.sk

​Kúpila si fľašu silikónu, klasického oleja na vyprážanie a začala si ich vpichovať do tváre sama! Výsledok, ten vidíte na fotkách. Jej tvár opuchla a zdeformovala sa. Dokonca ju nespoznávali už ani vlastní rodičia. Bývalá modelka sa so svojím príbehom zverila v televízii. Diváci ju ľutovali a prispeli jej na operácie, ktoré jej mali pomôcť. Žiaľ, ani tie jej nepomohli a dnes sa na seba vôbec nepodobá.

Dnes vyzerá asi takto

Zdroj: profimedia.sk

Zdroj: facebook

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:30 Súdna sieň
05:10 Súdna sieň
05:55 Pod povrchom
07:20 Moja mama varí lepšie ako tvoja
05:35 DEDIČSTVO
06:20 Kutyil s.r.o.
07:25 POLICAJTI V AKCII
05:00 Rybičky Flip a Flap
05:10 Sníček
05:20 Jahôdka a jej kamaráti I.
05:05 Jezdkyně
06:55 Vyškolena láskou
08:35 Need for Speed