Svet si ju zamiloval ako bacuľatú kuchárku: Konečne schudla bez jojo efektu!

Svet si ju zamiloval ako bacuľatú kuchárku: Konečne schudla bez jojo efektu! Zdroj: profimedia.sk
Atraktívna a populárna Nigella Lawson nikdy nemala postavu modelky a skôr sme ju poznali ako krásku s oblinami. Neuveríte, ako vyzerá dnes!

Možno ste si aj vy navarili alebo upiekli niečo podľa jej receptov, ktoré sú populárne po celom svete. Sama Nigella sa nikdy netajila tým, že miesto nejakej diéty si radšej dopraje poriadne jedlo.

Bolo to na nej aj vidieť. Tmavovláska nikdy nepatrila medzi vychudnuté krásky, no napriek kilám navyše mala obrovský sexepíl. Nigella však z času na čas výraznejšie pribrala a jedného dňa sa rozhodla konečne schudnúť. Nepodarilo sa jej to hladovaním, ale špeciálne navrhnutým jedálničkom aj cvičebným plánom od odborníka. Hoci dala dole vyše 20 kilogramov, dosiahnutá hmotnosť jej dlho nevydržala. Kuchárka neustále bojovala s jojo efektom, vďaka ktorému sa jej zhodené kilá rýchlo vrátili späť.

 Nigella v minulosti

Zdroj: profimedia.sk

​Už pár mesiacov sa však môže pochváliť štíhlym pásom a svoju hmotnosť si drží. Ako? Trikrát týždenne začala chodiť na jogu a tie dni, ktoré ju necvičí, stavila na strečing. Čo sa týka jedla, začala sa racionálnejšie stravovať – vsadila na avokádo, morčacie mäso a veľa zeleniny. Na druhej strane priznáva, že z času na čas si dopraje aj koláčik. Ak má naňho chuť, prečo nie?

Nigella je dnes štíhla

Zdroj: profimedia.sk

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

19:30 Noviny TV JOJ
20:15 INFORMÁCIE PRE TIPUJÚCICH
20:20 Bohatá zima s JOJkou
19:30 ŽREBOVANIE
19:35 Prvé oddelenie II.
20:05 INFORMÁCIE PRE TIPUJÚCICH
19:05 Kosti IV.
20:10 Dr. House VI.
21:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VII.
19:20 Strážca vesmíru Roger
19:40 Sníček
20:00 Príbehy dvoch myší II.
17:55 Touha zvítězit
20:15 FILM TÝDNE: Detektív z Hongkongu
22:10 Parker