Ako rýchlo schudnúť z brucha? Poznáme tajný tip hviezd!

Ako rýchlo schudnúť z brucha? Poznáme tajný tip hviezd! Zdroj: pixabay
Ak ste si zaumienili, že do leta schudnete, neostáva vám už veľa času. Aj preto vyskúšajte spôsob, ako sa kíl zbavíte rýchlejšie.

Rôznych diét aj cvičení je naozaj veľmi veľa a záleží len od vás, ktoré vyskúšate. Je však spôsob, ktorý odporúčajú aj výživoví experti.

Jedna z nich Abigail Montgomery má zaručený spôsob, ako sa nadbytočných kíl čo najrýchlejšie zbaviť. Kľúčom je, zvýšiť konzumáciu proteínov. „Zvýšením príjmu bielkovín nielen zamedzíte prejedaniu sa, ale štúdie dokázali, že sa vám zrýchli trávenie a aj hodiny po jedle dokážete spaľovať kalórie. Navyše sa vám začnú rysovať svaly,“ vyjadrila sa v médiách. Na proteínové diéty vsadili aj rôzne hviezdy ako Kate Hudson, Kate Upton, Emily Ratajkowski, Amber Rose a iné.

Zdroj: pixabay

​Je niekoľko spôsobov, ako do seba dostať proteíny a tým najľahším je vypiť šejk. Plusom tejto rýchlej a účinnej metódy je, že najviac tuku vám zmizne práve v oblasti brucha. Bez akýchkoľvek zmien, čo sa týka telesnej aktivity a ostatného jedálnička však extrémny úbytok na hmotnosti nečakajte. Počas 12 týždňov by to mali byť necelé tri kilá.

Zdroj: pixabay

Zdroj: express.co.uk

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

20:35 V SIEDMOM NEBI
22:50 Tulipánová horúčka
01:10 Krimi
22:00 INFORMÁCIE PRE TIPUJÚCICH - EUROJACKPOT
23:10 Káčer Howard
01:45 VEĽKÝ BALÍK
22:00 Najšpinavšie domácnosti II.
00:20 Prison Break: Návrat
02:05 Myšlienky vraha VII.
22:00 Myšiak Philipp (krátky)
22:15 Agi Bagi II.
22:30 Zabi nudu!
22:05 V pasti
23:30 Kapitán Truneo a Svatý Grál
01:20 Mortal Instruments: Město z kostí