Ako rýchlo schudnúť z brucha? Poznáme tajný tip hviezd!

Ako rýchlo schudnúť z brucha? Poznáme tajný tip hviezd! Zdroj: pixabay
Ak ste si zaumienili, že do leta schudnete, neostáva vám už veľa času. Aj preto vyskúšajte spôsob, ako sa kíl zbavíte rýchlejšie.

Rôznych diét aj cvičení je naozaj veľmi veľa a záleží len od vás, ktoré vyskúšate. Je však spôsob, ktorý odporúčajú aj výživoví experti.

Jedna z nich Abigail Montgomery má zaručený spôsob, ako sa nadbytočných kíl čo najrýchlejšie zbaviť. Kľúčom je, zvýšiť konzumáciu proteínov. „Zvýšením príjmu bielkovín nielen zamedzíte prejedaniu sa, ale štúdie dokázali, že sa vám zrýchli trávenie a aj hodiny po jedle dokážete spaľovať kalórie. Navyše sa vám začnú rysovať svaly,“ vyjadrila sa v médiách. Na proteínové diéty vsadili aj rôzne hviezdy ako Kate Hudson, Kate Upton, Emily Ratajkowski, Amber Rose a iné.

Zdroj: pixabay

​Je niekoľko spôsobov, ako do seba dostať proteíny a tým najľahším je vypiť šejk. Plusom tejto rýchlej a účinnej metódy je, že najviac tuku vám zmizne práve v oblasti brucha. Bez akýchkoľvek zmien, čo sa týka telesnej aktivity a ostatného jedálnička však extrémny úbytok na hmotnosti nečakajte. Počas 12 týždňov by to mali byť necelé tri kilá.

Zdroj: pixabay

Zdroj: express.co.uk

TV Program

05:40 Krimi
06:15 Ranné noviny
08:35 Bez servítky
05:20 Súdna sieň
06:05 Moja mama varí lepšie ako tvoja
07:20 Moja mama varí lepšie ako tvoja
05:05 Nákupné maniačky
05:50 Policajti v akcii
06:50 Prvé oddelenie II.
05:00 Zabi nudu! II.
05:10 Tashiho svet
05:25 Pat a Mat
05:00 Dobrodružství v divočině: Ztraceni v Africe
06:45 Zrodila se Astrid
08:55 Psí veličenstvo