Vyskúšajte to vo dvojici: Hitom je tanec, ktorý vás napumpuje dobrou náladou

Vyskúšajte to vo dvojici: Hitom je tanec, ktorý vás napumpuje dobrou náladou Zdroj: RDS
Ak milujete tanec, no nechcete sa trápiť učením krokov, vyskúšajte hit New Style Hustle. Zabavíte sa pri ňom a zároveň si pekne vyformujete postavičku.

Možno mnohé z vás začali rok 2018 nejakým predsavzatím a možno jedno z nich bolo schudnúť pár kíl. Ak vás nebaví cvičenie v posilke a hľadáte niečo zábavné, čo by ste mohli robiť aj so svojím partnerom, tu je super tip!

Najlepšia forma, ako schudnúť, rozhýbať telo a zabaviť sa, je určite tanec. Aktuálnym hitom je New Style Hustle, ktorý ponúka práve Riverpark Dance School. Je to spoločenský párový tanec, ktorý vychádza z klasického Hustlu, ktorý vznikol počas disko éry v 70. rokoch v NYC. New Style Hustle predstavuje inováciu tohto párového tanca, pričom umožňuje vkladanie pohybov z iných tanečných štýlov a tým vytvára každý tanec originálnym a svojským.

 

Tancuje sa na klubovú hudbu od diska, cez house až po súčasný pop či R’n’B, čo robí z tohto tanca univerzálny párový tanec, ktorý si spoločne v páre viete užiť v klube, či na ktorejkoľvek tanečnej párty. Tanec teda môže byť pomalý a romantický, ale aj veľmi rýchly a energický. Zakladateľ tohto tanca, Jeff Selby, vždy hovorí, že hlavnou myšlienkou New Style Hustlu je vedieť si zatancovať s hocikým, hocikde a na akúkoľvek hudbu bez zbytočných pravidiel, či zložitých krokov. Tanec preto dáva veľkú voľnosť a priamo navádza k vlastnej kreativite, čo vytvára každý tanec jedinečný a s rôznou príchuťou v závislosti od páru, ktorý ho tancuje.

Zdroj: RDS

Zdroj: RDS

Zdroj: RDS

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

12:50 Hoď svišťom
13:40 Hoď svišťom
14:20 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT
12:35 Letecké katastrofy VI.
13:40 Simpsonovci VI.
14:10 Simpsonovci VI.
13:30 Hawaii 5.0 VI.
14:30 Spravodlivosť v krvi VI.
15:30 Kosti VII.
13:20 Z ROZPRÁVKY DO ROZPRÁVKY
13:35 Bratia Flubovci
13:55 Mestečko Wackaville
12:50 Příběhy ze Země Oz: Dorotčin návrat
14:35 Láska na tři roky
16:20 Tristan a Isolda