Sviatočné FOTO celebrít: Komu sa zábery vydarili a kto sa strápnil na plnej čiare?

Sviatočné FOTO celebrít: Komu sa zábery vydarili a kto sa strápnil na plnej čiare? Zdroj: Profimedia
Vianočné sviatky a koniec roka si už bez typických celebritných fotiek asi nevieme predstaviť, alebo áno? Kto zabodoval tentoraz najviac?

Okrem toho, že sú Vianoce sviatkami rodiny, pohody, lásky a splnených prianí, občas sa toto obdobie zmení aj na „súťaž“ o top vianočnú fotku. Celebrity to jednoducho milujú! Pozrite sa, akými zábermi zaujali na sociálnych sieťach...

Robbie Williams

Po nedávnych zdravotných problémoch vraj spevák radikálne zmenil svoju životosprávu. Podľa vianočného priania však vidno, že všetko ostatné zostalo po starom. Kto by chcel bozk od Robbieho?

Tori Spelling

V tomto roku sa niekdajšia seriálová hviezda stala už 5-násobnou mamičkou, čo ju zjavne aj značne poznačilo... Ale inak celkom vtipné!

;

Ivanka Trump

Na Vianoce u Trumpovcov nechýbala ani 92-ročná Ivankina babička. Manželia vedľa nej vyzerajú akoby vypili čarovný nápoj od Alice v krajine zázrakov. Fotografiu zverejnila Trumpova bývalá žena Ivana. Milé!

;

Victoria Beckham

Že miluje luxus a kvalitné vína sa o nej vie. Ale možno by ste (ne)chceli vedieť, že flaštička archívneho Chateau Margaux, s ktorou pózuje, má hodnotu približne 1 500 eur. 

Zdroj: Instagram/victoria beckham

Jennifer Lopez

Pozrite sa, ako sa latino kráska teší pod stromčekom z legín na cvičenie. A že sa celebrity nevedia mať radosť z maličkostí!

;

Mariah Carey

Asi najväčšia celebritná Christmas fanynka. Jej Instagram je plný vianočných fotiek, my sa veľmi tešíme, že sme našli aspoň jednu bez naprateného dekoltu a bez výstrihu po pupok! Pyžamko aj psík jej svedčia viac! Super!

;

Justin Timberlake

Justin má od nás 10 bodov! Sexi, prirodzený a vtipný! Takto sa to robí!

 

Zuzana Plačková

Za naše „celebrity“ sme vybrali vianočné želanie od Zuzanky. Ona to vie tak pekne od srdiečka! <3

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

22:30 Pokoj v duši
00:35 POLICAJTI V AKCII
01:40 Súdna sieň
22:20 Biele goliere VI.
23:10 Biele goliere VI.
00:10 Hoď svišťom
22:55 ŽREBOVANIE
23:05 Dr. House VI.
00:05 Kosti II.
22:45 Fix a Foxi
23:10 Príbehy dvoch myší II.
23:35 Myšiak Anatole
22:05 Slunce, seno, erotika
23:45 Ďáblův houslista
01:45 Santa je pořád úchyl