Najhoršie photoshop chyby 2017: Všimli ste si ich aj vy?

Najhoršie photoshop chyby 2017: Všimli ste si ich aj vy? Zdroj: instagram
Nie je tajomstvo, že celebrity sa na fotkách rady vylepšujú. Nie vždy im to však vyjde podľa predstáv...

Každá jedna fotka, ktorá sa objaví na obálke časopisu alebo na sociálnej sieti s takmer sto percentnou istotu prešla akousi úpravou.

Známe krásky si rady vylepšujú pleť, zužujú rôzne časti tela, zväčšujú pery  - jednoducho, robia všetko pre to, aby na výsledných fotkách vyzerali dokonale. Nie vždy sa im to aj podarí urobiť tak, aby na konečnej fotke pozorné oko nenašlo nejakú chybu, ktorá by ich odhalila. Na druhej strane, nájdu sa aj hviezdy, ktoré sa verejne ohradili proti extrémnym úpravám fotografii. Pozrite si tie najupravovanejšie fotky tohto roka.

Kylie Jenner

Hviezda sociálnych sietí sa môže pochváliť jednou dokonalejšou fotkou od druhej. Na tejto jej úpravy až tak nevyšli – vidieť to podľa zvlnenej steny v pozadí.

Zdroj: instagram

​Iskra Lawrence

Modelka kyprejších tvarov Iskra Lawrence na obálke časopisu a v skutočnosti. Rozdiel rozhodne bije do očí. Sama blondína bola s úpravou svojej postavy veľmi nespokojná.

Zdroj: instagram

​Kim Kardashian

Ďalšia z klanu Kardashianiek, ktorá miluje photoshop. Kim tentoraz skritizovali za to, že má na fotkách oveľa tmavšiu pokožku ako v skutočnosti.

Zdroj: instagram

​Rihanna

Známa speváčka ostatné mesiace pribrala pár kíl a zdá sa, že sa za ne hanbí. Dôkazom je fotka v tanečnom kostýme, ktorý odhalil naozaj veľa. Ak sa pozriete na jej "dvojitý palec" na ľavej ruke - to je dôkaz, že aj táto fotka prešla úpravou.

Zdroj: Instagram

​Ashley Graham

Ako jedna z mála plus size modeliek sa dostala na titulku časopisu Sports Illustrated, kam môžu len modelky s dokonalými krivkami. Škoda len, že jej zmenšili zadok, čo rozhnevalo aj samotnú Ashley.

Zdroj: SportsIllustrated/Instagram

​Selena Gomez

Krásna speváčka sa naozaj nemusí upravovať a predsa! Dôkazom je selfie, na ktorej zanedbala taký malý detail – vlniacu sa stenu nad jej ľavým plecom.

Zdroj: instagram

Zdroj: teenvogue.com

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

14:30 Vražedné čísla
15:30 Vražedné čísla
16:30 Dr. Dokonalý
14:55 Profesionáli III.
15:55 Simpsonovci IV.
16:25 Simpsonovci IV.
15:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII.
16:00 Vražedné Miami II.
16:55 Presne takto o rok
15:05 Ruby z dúhy I.
15:25 Strážca vesmíru Roger
15:35 Zabi nudu!
14:50 Blbec k večeři
16:55 Příliš pozdě na loučení
18:35 Životy svatých 2/2