Do ktorého vchodu by ste sa báli vstúpiť? Rýchly test o vás prezradí zaujímavé veci

Do ktorého vchodu by ste sa báli vstúpiť? Rýchly test o vás prezradí zaujímavé veci Zdroj: gutenberg.rocks
Tento test odhalí veľa o vašej osobnosti, aj to, čoho sa v podvedomí najviac bojíte. Ktoré dvere vám naháňajú najväčší strach?

Známi mytológovia tvrdili, že človek si svoje bariéry, ktoré mu bránia v úspechu, stavia sám. Práve bariéry pochádzajúce z nášho strachu nám vraj bránia v dosiahnutí šťastia. Práve preto je dôležité prekonať to, čoho sa bojíme a otvoríme si tak cestu k úspechu. Náš test vám ukáže, kde je vaše slabé miesto.

Ako postupovať?

Ešte raz sa dobre pozrite na obrázok so šiestimi vchodmi. Vyberte ten, ktorý vo vás vyvoláva najväčší strach a báli by ste sa doňho vstúpiť. Potom si prečítajte, čo to o vás prezrádza.

Zdroj: gutenberg.rocks

​Dvere # 1

Ak vás najviac desia dvere v starom dome, znamená to, že ste osoba s veľmi silnou osobnosťou, inteligentná a analytická, nemáte problém vidieť veci tak, ako sú. Stena pokrytá tapetami hovorí, že máte problém prejavovať svoje emócie. Na bočnej strane dverí sa svieti, znamená to, že musíte prekonať bariéry, ktoré medzi vás a vašich blízkych staviate. Celkovo máte strach zo vzťahov, bojíte sa, že vám ľudia ublížia.

Dvere # 2

Ak ste si vybrali tmavé schodisko, ste osoba, ktorá miluje život a slobodu. Tmavé schodisko jednak symbolizuje strach, že o tieto veci prídete a tiež poukazuje na strach z neznámeho, zo smrti, a z toho, čo príde potom.

Dvere # 3

Desí vás vchod z ľadu? Je pravdepodobné, že sa v súčasnosti nachádzate v štádiu života, keď hľadáte emocionálne teplo, chýbajú vám blízki, priatelia, opora v najbližších. Ste inak človek odvážny, milujete svoju nezávislosť a slobodu, občas vás však pochytí smútok. Dalo by sa povedať, že poklad, ktorý chcete nájsť v tejto jaskyni, je láska.

Dvere # 4

Ak by ste sa báli vkročiť do starého opusteného domčeka v lese, pravdepodobne sa najviac obávate svojho vlastného zlyhania. Ste osoba veľkorysá, odvážna a veľmi oddaná. Najdôležitejší sú pre vás rodinní príslušníci a snažíte sa im dať všetko, čo je vo vašich silách. To, že sa bojíte tohto vchodu tiež znamená, že máte strach, aby ste to zvládli a nesklamali.

Dvere # 5

Strach z tunela znamená, že ste osoba s veľkým srdcom a silným intelektom. Vo svojom živote hľadáte niečo, čo mu dá hlbší zmysel. Vaše nápady a myšlienky nie sú ešte úplne jasné, potrebujete sa nájsť a viac si veriť. Musíte dať bokom všetky svoje problémy a nájsť riešenie, ktoré vám zároveň ukáže správne smerovanie.

Dvere # 6

Naháňajú vám najväčší strach dvere s reťazami na poslednom obrázku? Ste veľmi pracovitý, kreatívny a inteligentný človek, ktorý svoju prácu robí vždy poctivo a kladie si náročné ciele. Všetko, čo robíte sa vždy sa snažíte robiť čo najlepšie, čo vás však dokáže niekedy poriadne unaviť. Ste skvelý vodca, ale mali by ste vedieť aj spomaliť a odpočívať.

Zdroj: gutenberg.rocks

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

21:35 SOM MAMA
22:30 Pokoj v duši
00:35 POLICAJTI V AKCII
21:20 MACGYVER : NOVÉ ČASTI I.
22:20 Biele goliere VI.
23:10 Biele goliere VI.
21:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VI.
22:55 ŽREBOVANIE
23:05 Dr. House VI.
21:30 Sam a Max
21:50 Jahôdka a jej kamaráti I.
22:15 Agi Bagi II.
20:15 Ve jménu krále 2
22:05 Slunce, seno, erotika
23:45 Ďáblův houslista