Veľký HOROSKOP na rok 2018: Koho čakajú zmeny a kto zažije vášnivý vzťah?

Veľký HOROSKOP na rok 2018: Koho čakajú zmeny a kto zažije vášnivý vzťah? Zdroj: Profimedia
Aký bude nasledujúci rok podľa hviezd? Evidentne plný nečakaných pozitívnych zvratov a úspechov!

Zistite, aké zmeny a prekvapenia si hviezdy prichystali pre vaše znamenie!

Baran

Milí Barani, rok 2018 vám prinesie veľké zmeny! Zatiaľ čo v prvej polovici roka vás ešte bude Urán udržiavať v strehu, v tej druhej už budete vedieť, na čom ste. Bude to pre vás  znamenať aj istú úľavu. Nebojte sa teda veľkých výziev, zmeny zamestnania či bydliska. Najmä november a december pre vás budú priaznivé mesiace. Opatrní buďte na konflikty pri jednaní s ľuďmi, a to najmä v mesiaci apríl a v máj.

Býk

S vstupom Uránu sa Býkom do života dostane nový vietor, ktorý podporí tiež Saturn. V prvej polovici roka sa v pokoji môžete pripraviť na zmeny, ktoré prídu v tej druhej. Naoko pôjde o akoby nečakané šťastné náhody. Môžete sa teda tešiť na sľubnú zmenu pracovnej pozície i nové a krásne bývanie. Nutné je však povedať, že by ste sa nemali nechať zlákať všetkými lákadlami. Našťastie sa dokážete držať na uzde.

Blíženci

V nadchádzajúcom roku buďte o niečo opatrnejší, najmä na prelome mesiacov február a marec. Naopak, od mája do augusta sa budete tešiť priazni osudu, kedy sa vám podarí rozšíriť svoje kontakty, získať nových priateľov a realizovať skvelé nápady. Mimo tohto obdobia ale budete zažívať kolísanie a podivné situácie. Najskôr sa vo svojom okolí stretnete s intrigami, závisťou a klamstvami. November Blížencom prinesie veľké rozuzlenie!

Rak

Aj cez vašu introvertnú povahu sa v roku 2018 budete prejavovať viac ako obvykle a zrazu vám nebude cudzie poznávanie všetkého nového. Raci sa môžu tešiť na pestrý milostný život aj nové koníčky. Vaša kreativita a fantázia bude pracovať na plné obrátky. Napriek tomu nebude všetko ružové, najmä Raci narodení medzi 13. a 22.7. by si mali dať pozor na svoju kariéru a nedať priechod podráždenosti a konfliktnému správaniu.

Lev

Vašou úlohou v tomto roku je mať presný cieľ a perfektný odhad. Inovujte a pokojne od základu meňte svoje zvyky, ale najskôr sa uistite, že už nie sú potrebné. Od marca sa budete tešiť veľkej pozornosti okolia a vďaka Merkúru a Uránu budete obdarení dôvtipom a neobyčajnými komunikačnými schopnosťami. Najmä Levy narodení medzi 13. a 22.8. by mali využiť príležitosť vycestovať do zahraničia.

Panna

V porovnaní s rokom 2017 sa Panny môžu tešiť na väčšiu inváziu super šancí a mimoriadnych udalostí, ktoré zmenia ich pohľad na svet ako mávnutím čarovného prútika. Od 2. polovice marca dosiahnete inokedy nemysliteľných cieľov, či v práci, voľnočasových aktivitách alebo v milostnom živote. Buďte obozretní v tom, s kým sa púšťate do spolupráce, aby sa vám do cesty nepriplietli rôzni neprajníci.

​Váhy

Elegancia, vybrúsený vkus a zmysel pre estetiku, to je to, čo je Váham vlastné. V roku 2018 sa vám tieto vlastnosti prehĺbia a získate príležitosť zbaviť sa bezcenných čačiek a ponechať si len skutočne vybrúsené klenoty. Rozhodovanie vás čaká nielen v šatníku či šperkovnici, ale aj ohľadom domova, partnera, priateľov či práce. Odmenou za správne rozhodnutia bude zvýšená sebaúcta.

Škorpión

V roku 2018 vám budú planéty naklonené, len Urán bude trochu hnevať. Vďaka Jupiteru a Saturnu bude Škorpiónom priať šťastena, ktorá pomôže prekonať aj uránovú nepriazeň. Nájdite silu čeliť zmenám a snažte sa obohatiť svoje vlastné ja. Energie a odvahy na to budete mať dostatok. Hneď v januári budete vďaka vláde Marsu plní síl. Priaznivý pre vás bude aj november, naopak pozor by ste si mali dať po celý júl. 

Strelec

Vďaka pobytu Merkúra a Uránu vo vašom znamení si hlavne od marca užijete trochu unáhlené udalosti. Strelci môžu očakávať novú podnikateľskú výzvu, prírastok do rodiny, zmenu štýlu života, nový vzťah alebo podobný darček osudu. Preto buďte v strehu, ale nestrácajte sebavedomie. Bude sa vám hodiť hlavne pri spoločenských kontaktoch, pretože v novembri a decembri máte šancu zapôsobiť na svoje okolie.

Kozorožec

Rok 2018 pre vás bude podobný ako ten minulý. Nechýba vám vitalita a optimizmus v momentoch, kedy je potrebné riešiť krízy. Vzťahy, ktoré nadviažete nesú silnú pečať trvania. Mnohí Kozorožci môžu počítať s prírastkom do rodiny, stavbou domu, pracovným povýšením alebo vytvorením hodnôt, ktoré pretrvajú po celý život. Dariť sa vám bude najviac v apríli a júli, prekážky čakajte v marci a novembri.

Vodnár

Hneď od januára sa budete chcieť pod vplyvom Marsu vydať za svojimi túžbami a víziami, ale svoj krok starostlivo strážte, inak budete čeliť fatálnym následkom. Od apríla vám váš vládca Urán otvorí nové perspektívy a vaše originálne myslenie vám ukáže cestičku k posunu v kariére aj v živote všeobecne. Vodnári síce budú mať veľa energie na zmeny, ale nevrhajte sa do nich bezhlavo, inak môžete zaplakať nad výsledkom.

Ryby

Rovnako ako v minulých rokoch aj v roku 2018 bude vaša intuícia a empatia vodítkom pre mnoho ľudí okolo vás. Taktiež sa môžete tešiť na romantiku, cestovanie a rozšírenie vzdelania. Tento rok máte veľkú šancu premeniť svoje tajné priania v realitu. Podmienkou je zmysel pre zodpovednosť a usilovnosť, ale to sú vlastnosti, ktoré Rybám chýbajú. Hviezdy naznačujú tiež zoznámenie s niekým oddaným a spoľahlivým.

Zdroj: prozeny.blesk.cz

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

20:35 V SIEDMOM NEBI
22:50 Tulipánová horúčka
01:10 Krimi
22:00 INFORMÁCIE PRE TIPUJÚCICH - EUROJACKPOT
23:10 Káčer Howard
01:45 VEĽKÝ BALÍK
22:00 Najšpinavšie domácnosti II.
00:20 Prison Break: Návrat
02:05 Myšlienky vraha VII.
22:35 Tom a Keri
22:45 Fix a Foxi
23:10 Príbehy dvoch myší II.
22:05 V pasti
23:30 Kapitán Truneo a Svatý Grál
01:20 Mortal Instruments: Město z kostí