Bombastická premena Laury: Vysnívanú postavu dosiahla jediným cvičením

Bombastická premena Laury: Vysnívanú postavu dosiahla jediným cvičením Zdroj: instagram
Ak máte nadváhu a vo svojom tele sa necítite dobre, no chýba vám motivácia k chudnutiu, prečítajte si skutočný príbeh tejto ženy. Laure sa podarilo nájsť presne to, čo by mohlo zafungovať aj u vás.

Laura ešte pred troma rokmi vážila 136 kilogramov. Sotva mala 20 rokov a pre nadváhu jej hrozilo množstvo zdravotných problémov. Aj preto si jedného dňa povedala dosť!

Zdroj: instagram

​„Moje rozhodnutie schudnúť nebolo preto, aby som sa páčila iným, aby som vyzerala ako dievčatá z časopisov, aby som mohla na sociálne siete uverejňovať fotky pred a po. Rozhodla som sa žiť bez zdravotných problémov a všetko som robila iba pre seba,“ zdôverila sa tmavovláska vo svojom blogu.

Zdroj: instagram

​Dnes váži okolo 85 kilogramov a jej telo je samý sval. Dokonca pri tak radikálnom chudnutí nemusela ísť ani na operáciu, pri ktorej vás zbavia nadbytočnej kože. Ako sa jej to podarilo? Miesto toho, aby začala držať radikálne diéty a namáhavé kardio cvičenia, začala dvíhať činky. „Cvičenie s činkami som si úplne zamilovala. V posilke som trávila hodiny a začala som študovať všetko okolo zdravia, fitnes a výživy tela.“ Takže urobila presný opak! Samozrejme, celá jej premena by nebola dokonaná, ak by nezmenila aj svoje stravovanie.

Zdroj: instagram
Zdroj: instagram

​Z jedálnička vynechala nezdravé a spracované potraviny a nahradila ich zeleninou, kuracím mäsom, rybami a ovocím. Jedla aj šesťkrát denne, takže vôbec nehladovala. Laura prešla takmer neuveriteľnou premenou a teraz radí ostatným, ako sa odhodlať a vydržať v zhadzovaní kíl a dosiahnutí vysnívanej postavy.

Zdroj: instagram

Zdroj: Instagram, theirongiantesslife.com

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

08:30 Súdna sieň
09:30 Súdna sieň
10:40 NOVÉ BÝVANIE
08:20 Varí vám to
09:15 Stratené duše II.
10:10 Stratené duše III.
08:50 Nákupné maniačky
10:15 Prvé oddelenie
10:55 Skutočné paničky z Orange County IX.
09:05 Sníček
09:25 Malý medvedík
09:50 ZáchranáRik II.
08:05 Kuchař srdcem
09:50 Poslední odkaz
11:40 Hačikó: Příběh psa