Bombastická premena Laury: Vysnívanú postavu dosiahla jediným cvičením

Bombastická premena Laury: Vysnívanú postavu dosiahla jediným cvičením Zdroj: instagram
Ak máte nadváhu a vo svojom tele sa necítite dobre, no chýba vám motivácia k chudnutiu, prečítajte si skutočný príbeh tejto ženy. Laure sa podarilo nájsť presne to, čo by mohlo zafungovať aj u vás.

Laura ešte pred troma rokmi vážila 136 kilogramov. Sotva mala 20 rokov a pre nadváhu jej hrozilo množstvo zdravotných problémov. Aj preto si jedného dňa povedala dosť!

Zdroj: instagram

​„Moje rozhodnutie schudnúť nebolo preto, aby som sa páčila iným, aby som vyzerala ako dievčatá z časopisov, aby som mohla na sociálne siete uverejňovať fotky pred a po. Rozhodla som sa žiť bez zdravotných problémov a všetko som robila iba pre seba,“ zdôverila sa tmavovláska vo svojom blogu.

Zdroj: instagram

​Dnes váži okolo 85 kilogramov a jej telo je samý sval. Dokonca pri tak radikálnom chudnutí nemusela ísť ani na operáciu, pri ktorej vás zbavia nadbytočnej kože. Ako sa jej to podarilo? Miesto toho, aby začala držať radikálne diéty a namáhavé kardio cvičenia, začala dvíhať činky. „Cvičenie s činkami som si úplne zamilovala. V posilke som trávila hodiny a začala som študovať všetko okolo zdravia, fitnes a výživy tela.“ Takže urobila presný opak! Samozrejme, celá jej premena by nebola dokonaná, ak by nezmenila aj svoje stravovanie.

Zdroj: instagram

Zdroj: instagram

​Z jedálnička vynechala nezdravé a spracované potraviny a nahradila ich zeleninou, kuracím mäsom, rybami a ovocím. Jedla aj šesťkrát denne, takže vôbec nehladovala. Laura prešla takmer neuveriteľnou premenou a teraz radí ostatným, ako sa odhodlať a vydržať v zhadzovaní kíl a dosiahnutí vysnívanej postavy.

Zdroj: instagram

Zdroj: Instagram, theirongiantesslife.com

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

12:25 NOVINY O 12:00
13:20 TOP STAR
13:50 NAŠI II.
11:30 PÁLI VÁM TO
12:30 Vyvolení - Dom snov
13:30 Profesionáli
11:35 Kosti VI.
13:30 JAG III.
14:30 Vtierka Castle VII.
12:25 Oskar v balóne
12:45 Kikirikí
12:50 Medzi nami zvieratkami
11:50 O(d)puštění
13:25 Něco na těch mužích je
14:55 Síla naděje