Kam sa podel sexi TARABAS z rozprávky Fantaghiro? Prekvapí vás, čo robí teraz!

Kam sa podel sexi TARABAS z rozprávky Fantaghiro? Prekvapí vás, čo robí teraz! Zdroj: Facebook/Pinterest
Kto by si nepamätal na čarodejníka s pohľadom, ktorý dokázal opantať snáď každú ženu? Pozrite sa, čomu sa venuje príťažlivý herec dnes.

Nicholas Rogers (48) pochádza z Austrálie, odkiaľ po skončení školy odišiel a začal pracovať ako model. Možno ste netušili, že úloha zvodného čarodejníka Tarabasa v rozprávke o princeznej Fantaghiro bola jeho prvá filmová úloha.

Večný rebel

Už počas študentských čias trávil čas radšej na pláži, ako v škole, a hoci jeho otec chcel, aby pracoval v jeho firme, on si vybral modeling. 190 centimetrový mladík s dokonalou tvárou aj postavou predvádzal kolekcie slávnych návrhárov ako napríklad Valentino, Lagerfeld, Versace či  Dolce & Gabana.

Zdroj: Facebook/Pinterest

​Rola na mieru

Keď dostal ponuku od talianskeho režiséra na postavu Tarabasa v rozprávke o princeznej Fantaghiro, ani na chvíľu neváhal. Hral tak presvedčivo, že by snáď nikomu nenapadlo, že je to jeho prvá filmová úloha. 

Zdroj: Facebook/Pinterest

​Úloha Tarabasa otvorila Rogersovi cestu do sveta filmu a dostal ďalšie zaujímavé ponuky. Zahral si v niekoľkých rozprávkach a dobrodružných filmoch, ale tiež sa výborne zhostil úlohy Ježiša Krista, ktorá mu sadla ako uliata.

Zdroj: Facebook/Pinterest

Čo robí teraz?

Posledné roky o sympatickom hercovi nie je vôbec počuť a úplne sa vytratil z mediálneho sveta. Po tom, ako sa pred desiatimi rokmi oženil s manželkou Angelou a narodil sa im syn, zavesil vraj herectvo aj modeling na klinec a venuje sa svojej firme, ktorá vyrába dizajnový nábytok pre reštaurácie. Snáď si to ešte rozmyslí a ešte ho vo filme uvidíme!

Takto vyzerá herec dnes…

Zdroj: Facebook/Pinterest

Od nakrúcania Fantaghiro ubehlo viac ako 20 rokov…

Zdroj: Facebook/Pinterest

​Pozrite sa, ako sa zmenil fešák Romualdo a takto dnes vyzerá krásna princezná Fantaghiro.

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

20:35 Kuriér 4
22:40 Štvanec
00:40 Šanghajský rebel
22:30 Chalan na hranie
00:40 Pod palubou v Stredomorí
02:40 Profesionáli II.
22:00 Tajomstvá a lži I.
22:55 ŽREBOVANIE
23:10 Vraždy v Midsomeri XIII.
22:30 Sherm a jeho mikróby
22:45 Bobove dobrodružstvá na pláži
23:00 Fix a Foxi
22:20 PREMIÉRA NA JOJ CINEMA: Kosti a skalp
00:25 Bitva o Moskvu
02:20 Andělé slunce