Kam sa podel sexi TARABAS z rozprávky Fantaghiro? Prekvapí vás, čo robí teraz!

Kam sa podel sexi TARABAS z rozprávky Fantaghiro? Prekvapí vás, čo robí teraz! Zdroj: Facebook/Pinterest
Kto by si nepamätal na čarodejníka s pohľadom, ktorý dokázal opantať snáď každú ženu? Pozrite sa, čomu sa venuje príťažlivý herec dnes.

Nicholas Rogers (48) pochádza z Austrálie, odkiaľ po skončení školy odišiel a začal pracovať ako model. Možno ste netušili, že úloha zvodného čarodejníka Tarabasa v rozprávke o princeznej Fantaghiro bola jeho prvá filmová úloha.

Večný rebel

Už počas študentských čias trávil čas radšej na pláži, ako v škole, a hoci jeho otec chcel, aby pracoval v jeho firme, on si vybral modeling. 190 centimetrový mladík s dokonalou tvárou aj postavou predvádzal kolekcie slávnych návrhárov ako napríklad Valentino, Lagerfeld, Versace či  Dolce & Gabana.

Zdroj: Facebook/Pinterest

​Rola na mieru

Keď dostal ponuku od talianskeho režiséra na postavu Tarabasa v rozprávke o princeznej Fantaghiro, ani na chvíľu neváhal. Hral tak presvedčivo, že by snáď nikomu nenapadlo, že je to jeho prvá filmová úloha. 

Zdroj: Facebook/Pinterest

​Úloha Tarabasa otvorila Rogersovi cestu do sveta filmu a dostal ďalšie zaujímavé ponuky. Zahral si v niekoľkých rozprávkach a dobrodružných filmoch, ale tiež sa výborne zhostil úlohy Ježiša Krista, ktorá mu sadla ako uliata.

Zdroj: Facebook/Pinterest

Čo robí teraz?

Posledné roky o sympatickom hercovi nie je vôbec počuť a úplne sa vytratil z mediálneho sveta. Po tom, ako sa pred desiatimi rokmi oženil s manželkou Angelou a narodil sa im syn, zavesil vraj herectvo aj modeling na klinec a venuje sa svojej firme, ktorá vyrába dizajnový nábytok pre reštaurácie. Snáď si to ešte rozmyslí a ešte ho vo filme uvidíme!

Takto vyzerá herec dnes…

Zdroj: Facebook/Pinterest

Od nakrúcania Fantaghiro ubehlo viac ako 20 rokov…

Zdroj: Facebook/Pinterest

​Pozrite sa, ako sa zmenil fešák Romualdo a takto dnes vyzerá krásna princezná Fantaghiro.

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

08:30 Súdna sieň
09:30 Súdna sieň
10:40 NOVÉ BÝVANIE
08:20 Varí vám to
09:15 Stratené duše II.
10:10 Stratené duše III.
08:50 Nákupné maniačky
10:15 Prvé oddelenie
10:55 Skutočné paničky z Orange County IX.
09:05 Sníček
09:25 Malý medvedík
09:50 ZáchranáRik II.
08:05 Kuchař srdcem
09:50 Poslední odkaz
11:40 Hačikó: Příběh psa