Kam sa podel sexi TARABAS z rozprávky Fantaghiro? Prekvapí vás, čo robí teraz!

Kam sa podel sexi TARABAS z rozprávky Fantaghiro? Prekvapí vás, čo robí teraz! Zdroj: Facebook/Pinterest
Kto by si nepamätal na čarodejníka s pohľadom, ktorý dokázal opantať snáď každú ženu? Pozrite sa, čomu sa venuje príťažlivý herec dnes.

Nicholas Rogers (48) pochádza z Austrálie, odkiaľ po skončení školy odišiel a začal pracovať ako model. Možno ste netušili, že úloha zvodného čarodejníka Tarabasa v rozprávke o princeznej Fantaghiro bola jeho prvá filmová úloha.

Večný rebel

Už počas študentských čias trávil čas radšej na pláži, ako v škole, a hoci jeho otec chcel, aby pracoval v jeho firme, on si vybral modeling. 190 centimetrový mladík s dokonalou tvárou aj postavou predvádzal kolekcie slávnych návrhárov ako napríklad Valentino, Lagerfeld, Versace či  Dolce & Gabana.

Zdroj: Facebook/Pinterest

​Rola na mieru

Keď dostal ponuku od talianskeho režiséra na postavu Tarabasa v rozprávke o princeznej Fantaghiro, ani na chvíľu neváhal. Hral tak presvedčivo, že by snáď nikomu nenapadlo, že je to jeho prvá filmová úloha. 

Zdroj: Facebook/Pinterest

​Úloha Tarabasa otvorila Rogersovi cestu do sveta filmu a dostal ďalšie zaujímavé ponuky. Zahral si v niekoľkých rozprávkach a dobrodružných filmoch, ale tiež sa výborne zhostil úlohy Ježiša Krista, ktorá mu sadla ako uliata.

Zdroj: Facebook/Pinterest

Čo robí teraz?

Posledné roky o sympatickom hercovi nie je vôbec počuť a úplne sa vytratil z mediálneho sveta. Po tom, ako sa pred desiatimi rokmi oženil s manželkou Angelou a narodil sa im syn, zavesil vraj herectvo aj modeling na klinec a venuje sa svojej firme, ktorá vyrába dizajnový nábytok pre reštaurácie. Snáď si to ešte rozmyslí a ešte ho vo filme uvidíme!

Takto vyzerá herec dnes…

Zdroj: Facebook/Pinterest

Od nakrúcania Fantaghiro ubehlo viac ako 20 rokov…

Zdroj: Facebook/Pinterest

​Pozrite sa, ako sa zmenil fešák Romualdo a takto dnes vyzerá krásna princezná Fantaghiro.

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

16:50 NA CHALUPE
17:50 NOVÉ BÝVANIE
19:00 Krimi
16:30 Amerika má talent XII.
18:25 Amerika má talent XII.
19:35 ŽREBOVANIE
15:55 VŠETKO ČO MÁM RÁD
18:00 Vraždy v Midsomeri X.
20:10 Myšlienky vraha IV.
16:45 Príbehy vreckových dráčikov
17:00 ZáchranáRik
17:05 Altair v Hviezdnom kráľovstve
15:25 Pinocchio
17:00 Soukromé očko
18:35 Okruh