TOTO sú 3 najmúdrejšie znamenia zverokruhu: Patríte medzi nich?

TOTO sú 3 najmúdrejšie znamenia zverokruhu: Patríte medzi nich? Zdroj: pixabay.com
Znamenie zverokruhu, v ktorom ste sa narodili, v mnohých veciach ovplyvňuje váš život, pritom si to vôbec nemusíte uvedomovať. Vedeli ste, že spomedzi 12 znamení vynikajú práve tri, ktoré sú oveľa múdrejšie ako ostatné?

Spomedzi dvanástich znamení vynikajú tri, ktoré jednoducho „majú hlavičku“. Vždy si zvolia to najlepšie riešenie, problém dokážu rýchle analyzovať a rozhodnúť sa, ako ho čo najšetrnejšie vyriešiť. Hovoríme tu o akejsi prirodzenej inteligencii a nie nejakých encyklopedických či matematických znalostiach. A ktoré znamenia sú to?

Zdroj: pixabay.com

​Baran

Vždy potrebuje akúsi výzvu, aby sa naučil niečo nové. Neustále baží po nových vedomostiach a nezáleží mu, v akej oblasti ich nájde. Podstatné je, aby sa naučil niečo viac. Neustále sleduje správy a potrebuje byť informovaný o tom, čo sa vo svete deje.

Kozorožec

Najradšej získava informácie o ľuďoch, ktorí ho zaujímajú. Vo voľnom čase rád pozerá rôzne dokumenty, z ktorých čerpá veľa poznatkov.

 

Zdroj: pixabay.com

​Vodnár

Neustále premýšľa nad životom a do svojich myšlienok o svete sa dokáže naozaj hlboko ponoriť. Pýta sa veľa otázok o veciach, ako fungujú vo svete, na druhej strane má však jasne vyhranený názor takmer na všetko, na čo by ste sa ho opýtali. Vo voľno čase miluje návštevy múzeí, galérii a knižníc.

Zdroj: yourtango.com

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

16:50 NA CHALUPE
17:50 NOVÉ BÝVANIE
19:00 Krimi
16:30 Amerika má talent XII.
18:25 Amerika má talent XII.
19:35 ŽREBOVANIE
15:55 VŠETKO ČO MÁM RÁD
18:00 Vraždy v Midsomeri X.
20:10 Myšlienky vraha IV.
16:45 Príbehy vreckových dráčikov
17:00 ZáchranáRik
17:05 Altair v Hviezdnom kráľovstve
15:25 Pinocchio
17:00 Soukromé očko
18:35 Okruh