Mega premena 300-kilovej ženy: Rapídne schudla, zmenila imidž a vyzerá božsky!

Mega premena 300-kilovej ženy: Rapídne schudla, zmenila imidž a vyzerá božsky! Zdroj: youtube/Amber Rachdi
Boj so svojou nadváhou začala už pred dvomi rokmi a jej snaha priniesla vytúžené ovocie. Mladá žena dokázala, že pevnou vôľou sa dá zvládnuť aj nemožné.

Amber Rachdi bola doslova uväznená vo svojich kilách. Iba v 23 rokoch sa jej váha vyšplhala na šialených 300 kilogramov. Vtedy si povedala “Buď teraz alebo nikdy” a svoj život radikálne zmenila.

Trpela od detstva

Amber trápila nadváha už od detstva. Ako 5-ročná vážila už 72 kilogramov a stále sa to iba zhoršovalo. Trpela poruchou príjmu potravy, kvôli ktorej jedla nekontrolovateľne obrovské množstvá jedla. Keď prestala, mala sklony k depresiám.

Nadmerné množstvo tuku sa jej nabalovalo najmä na nohy, nedokázala prejsť vkuse ani pár minút a postupne prestala úplne vychádzať z domu. Nebola schopná spraviť bez pomoci iných takmer nič a vedela, že keď to nezmení, ohrozí aj svoj vlastný život.

Zdroj: Instagram, youtube

Zvládla to!

Prvých 9 kíl schudla sama, potom pokračovala s chudnutím pod dohľadom lekárov, dokonca sa kvôli špecializovanej klinike presťahovala. Po čase urobili Amber aj bandáž žalúdka a podarilo sa jej schudnúť viac ako 180 kíl! Tá zmena je fantastická!

Zdroj: Instagram, youtube

Po schudnutí jej zostalo veľké množstvo ovisnutej kože, čo sa však dá chirurgicky odstrániť.

Zdroj: Instagram/Amber Rachdi

​Hoci Amber zhodila už množstvo kíl, v chudnutí pokračuje ďalej. K starému životu sa už nikdy nechce vrátiť a svojim príbehom motivuje k chudnutiu mnohých ďalších ľudí. Držíme palce!

Zdroj: Instagram/Amber Rachdi

Zdroj: intouchweekly.com

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

12:25 DIVOKÉ KONE
13:50 Súdna sieň
14:40 Súdna sieň
12:10 Mutanti
13:25 Hoď svišťom
14:10 Kutyil s.r.o. II.
13:00 JAG IV.
14:00 Tajomstvá a lži II.
15:00 Policajt z L.A.
12:55 Agi Bagi
13:15 Malý medvedík
13:40 Policajná hliadka
13:05 Paddington 2
14:55 Jezdkyně
16:50 Pohledný mizera