Keltský horoskop: Viete, aké zviera charakterizuje vaše znamenie?

Keltský horoskop: Viete, aké zviera charakterizuje vaše znamenie? Zdroj: Profimedia
Kelti nehľadali odpoveď na svoje otázky vo hviezdach, ale v stromoch alebo zvieratách. Zistite, čo o vás prezrádza vaše „vnútorné zviera.“

Ktoré zviera a aké vlastnosti sú pre vás typické? Nájdite sa v keltskom zverokruhu a možno o sebe a svojich blízkych zistíte zaujímavé veci.

Jeleň (24.12. - 20.1.)

Ak máte vo svojom znamení jeleňa, potom máte celkom iste vysoké ideály a túžby. Nikdy vás nič neodradí od toho, aby ste začali s novým projektom alebo úlohou, pretože ste trpezliví, dôkladní a vytrvalí - rovnako ako jeleň. Ste hrdí a právom, ste tiež ušľachtilí, ako keby ste pochádzali zo šľachtického rodu. Veríte v spravodlivú a tvrdú prácu, a to je tiež vaša hlavná devíza.

Mačka (21.1. - 17.2.)

Ľudia narodení v znamení mačky sú rýchli a intelektuálne založení. Majú dokonalú schopnosť rýchlo sa rozhodnúť a hlavne vidieť podstatu veci - akýsi šiesty zmysel (podobne ako mačky). Majú neortodoxné vízie a veci dokážu vidieť v iných súvislostiach a perspektívach. Sú láskaví, majú vždy najlepšie úmysly, a keď môžu, pomôžu každému, kto to potrebuje.

Had (18.2. - 17.3.)

Had má síce chladnejší exteriér, ale v skutočnosti je roztomilý. Ľudia v znamení hada sú zvedaví a vždy majú veľa otázok. Aj keď ich nikto o to nepožiada, môžete sa staviť, že práve oni vyriešia všetky problémy. Hady sú prirodzenými hovorcami a sú veľmi presvedčiví. Dokážu okolie nadchnúť pre čokoľvek vďaka svojej spontánnosti a tiež nepredvídateľnosti. Keď ich zatlačíte do kúta, nepohnete s nimi a prestanú s vami spolupracovať.

Zdroj: Profimedia

Líška (18.3. - 14.4.)

O líškach sa hovorí, že sú prefíkané a že majú zmysel pre humor. Sú plné sily a inteligencie, ktorá ich robí silnými. Líšky majú rady dobrodružstvo, vedia skvele rozprávať príbehy a každú životnú skúsenosť dokážu použiť pre ďalší príbeh. Sú veľmi energické a odvážne, ale tiež nežné, hoci to niekedy nedávajú najavo. Rady hrajú hry a žartujú, ale sú veľmi lojálne. Ak máte priateľa v líške, máte ho na celý život.

Býk (15.4. - 12.5.)

Ľudia narodení v znamení býka sú silní, milujúci a stabilní. Býci sú tí, na ktorých sa obraciame, keď potrebujeme rameno, aby sme sa vyplakali. Sú to poctivci a dávajú dobré rady, najmä pokiaľ ide o vzťahy. Sú intuitívne bytosti a dokážu odhaliť klamára na kilometre ďaleko. Vďaka svojej intuícii bývajú považovaní za nadmerne emocionálnych či náladových. Majú vkus pre elegantné veci a dekorácie. Dokážu tiež skvele zachovať tajomstvo, čo z nich robí úžasných priateľov.

Zdroj: Profimedia

Morský koník (13.5. - 9.6.)

Patrí k vášmu znameniu morský koník? Potom ste nesmierne flexibilní a vynaliezaví. Títo ľudia vedia dobre spravovať financie či vybavovať právne záležitosti - sú totiž veľmi chytrí a dokážu nájsť aj tú najmenšiu medzeru v zákone a využiť ju vo svoj prospech. Majú skvelú pamäť, veľkú charizmu, sú všestranne nadaní a vedia sa perfektne prispôsobiť v akomkoľvek prostredí. Sú tiež veľmi milí.

Vták Oriešok (10. 6. - 7. 7.)

Oriešok vám dáva do vienka empatiu a opatrovateľské schopnosti. Viete rozveseliť svojich priateľov i rodinu, dokážete utíšiť rozhádaných kolegov a zahnať búrku. Akonáhle sa ocitnete v kríze, ste vynaliezaví a chladne dokážete situáciu zhodnotiť. Máte silnú osobnú motiváciu, viete, ako získať to, čo chcete, a darí sa vám lepšie, keď pracujete sólo. Máte vysoký zmysel pre zodpovednosť a morálnu integritu.

Kôň (8.7. - 4.8.)

Ste silní a máte veľa energie, ktorú môžete rozdávať. Ste tiež prirodzenými vodcami a máte talent na to, aby vám ostatní dôverovali. Najmä vám to pôjde v obchodných záležitostiach. Máte šiesty zmysel, pokiaľ ide o stratégiu, a akýsi vnútorný kompas, ktorý vám nedovolí uhnúť z cesty. Ste veselí a pôvabní, dokážete aj koketovať. Viete oslniť, pretože ste autoritatívni a štýloví. Kone sa veľmi často vyskytujú na vedúcich pozíciách.

Zdroj: Profimedia

Losos (5.8. - 1.9.)

Losos vám dáva do vienka citlivosť a fantáziu. Máte jasné vízie a veľmi často ale lietate v oblakoch. Ste prirodzene intuitívne osoby, ale nie vždy svoju intuíciu vypočujete. Máte jedinečný pohľad na svet, ktorý z vás robí dobrých umelcov, básnikov či vizionárov. Niekedy môžete na ostatných pôsobiť až príliš zasnene a vzdialene, ale to je v poriadku - losos potrebuje k životu hĺbku, trochu izolácie a samoty. Až potom môže svet ohromiť leskom.

Labuť (2.9. - 29.9.)

Labuť vám dáva čistotu a noblesné správanie. Labute všeobecne majú vysoké štandardy, a to vo všetkom. Mávajú dobré oko pre krásu, ale sú tiež niekedy až príliš kritickí. Ste rafinovaní a ušľachtilí, máte zmysel pre spravodlivosť. Ak vás niekto podvedie, neodpustíte mu to. Na druhú stranu nikoho nesúdite a viete dať druhú šancu (pokiaľ nejde o neveru). Lipnete na detailoch a máte konkrétnu predstavu o tom, ako by veci mali vyzerať. Ak hľadáte niekoho, kto je vkusný, má organizačný talent a je veľmi vnímavý, pozrite sa na labuť.

Motýľ (30.9. - 27.10.)

Ľudia v znamení motýľa sú veselí a radi poletujú životom. Dokážu spraviť náladu aj tam, kde to vyzeralo úplne beznádejne. Život berú s ľahkosťou a humorom, sú priateľskí a nevedia byť sami. Motýle sú jemné duše, ktoré neznášajú reťaze. Spútať ich teda nemôžete ani omylom. Milujú snívanie a mávajú veľa nových nápadov a plánov. Motýle rozjasnia deň každému, kto je smutný. Sú prirodzene empatickí a nikdy nikomu úmyselne neublížia. Ak máte okolo seba práve ich, buďte vďační osudu za to, že vám vkročili do života.

Zdroj: Profimedia

Vlk (28.10. - 24.11.)

Vlk vám prináša do života statočnosť a dravosť. Ste neohrození, odvážni a nemáte radi kompromisy. Vlci sú hrdinovia, ktorí radi bojujú za pravdu. Majú veľa vnútornej sily a energie. Sú veľmi zásadoví a vytrvalí, takže sa snažia každý boj dotiahnuť do konca. Majú charakter a veria v spravodlivosť, aj keď sú všetci proti nim - preto niekedy dostávajú nálepku "osamelý vlk.“ Kedykoľvek ich ale budete potrebovať, pribehnú k vám na pomoc.

Sokol (25. 11. - 23. 12.)

Ľudia, ktorí majú v znamení sokola, sú silní, vytrvalí a húževnatí. Milujú slobodu a nikdy si ju nechcú nechať vziať. Ak niečo chcú, pôjdu za tým urputne a veľmi intenzívne. Keď o to ale stratia záujem, odletia hľadať iné a zaujímavejšie veci. Zaujímajú sa o veľa vecí a radi o nich diskutujú s ostatnými. Sú veľkorysí a dobrosrdeční, štedrí a zábavní. Nemajú radi škatuľkovanie a predsudky, a keď sa s niekým takým stretnú, dajú to jasne najavo. 

Zdroj: prozeny.blesk.cz

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

08:30 Súdna sieň
09:30 Súdna sieň
10:40 NOVÉ BÝVANIE
08:20 Varí vám to
09:15 Stratené duše II.
10:10 Stratené duše III.
08:50 Nákupné maniačky
10:15 Prvé oddelenie
10:55 Skutočné paničky z Orange County IX.
09:05 Sníček
09:25 Malý medvedík
09:50 ZáchranáRik II.
08:05 Kuchař srdcem
09:50 Poslední odkaz
11:40 Hačikó: Příběh psa