3 znamenia, ktoré priberajú rýchlejšie ako ostatné: Patríte k nim?

3 znamenia, ktoré priberajú rýchlejšie ako ostatné: Patríte k nim? Zdroj: pixabay.com
Znamenie zverokruhu nás ovplyvňuje v mnohých smeroch. Vedeli ste však, že má na svedomí aj to, či sa na vás ľahšie nalepia neželané kilá navyše?

Každé jedno zo znamení má svoje typické vlastnosti, ktoré vplývajú na to, ako sa v istých situáciách zachováme. Veľký vplyv majú aj na to, ako vieme držať na uzde naše túžby a celkovo sa kontrolovať. A práve ovládanie sa je aj jedným z kľúčov k tomu, aby sme sa donútili pravidelne cvičiť, dodržali diéty a nezjedli všetko, čo vidíme. Z 12 znamení sú len tri, ktoré podliehajú svojim emóciám a oveľa ľahšie priberú ako ostatné.

Býk

Veľmi radi si vychutnávajú len to najlepšie jedlo a koniec dňa bez dobrej večere si nedokážu ani predstaviť. Hoci sú akční, veľakrát ich prepadne lenivosť a na pohyb sa jednoducho vykašlú. Zo všetkého majú najradšej práve svoj komfort, ktorý prevláda nad športom, a preto veľmi ľahko a rýchle dokážu pribrať.

Zdroj: pixabay.com

​Rak

Sú veľmi citliví a často o sebe pochybujú, či urobili tú správnu vec. Práve citová nestabilita je pôvodcom ich nájazdov do chladničky. Svoju nespokojnosť a zúfalstvo si vynahrádzajú jedením. Po takomto “záťahu” však mávajú výčitky svedomia a obviňujú sa, že svojim chúťkam opäť neodolali.

Váhy

Pôžitok z jedla pre nich začína práve dezertom! Váhy jednoducho milujú všetko sladké - koláče, čokoládu, cukríky…nepohrdnú ničím! Pred nadmerným pojedaním cukrov ich nezastaví ani fakt, že z nich priberajú. Na druhej strane, ani šport im veľa nehovorí a ich najobľúbenejšou disciplínou je ležanie na gauči a pozeranie televízora.

Zdroj: pixabay.com

Zdroj: erdbeerlounge.de

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

20:35 Kuriér 4
22:40 Štvanec
00:40 Šanghajský rebel
20:45 Strašidelný dom
22:25 BOHATÉ LETO S JOJ
22:30 Chalan na hranie
22:00 Tajomstvá a lži I.
22:55 ŽREBOVANIE
23:10 Vraždy v Midsomeri XIII.
22:00 Agi Bagi II.
22:15 Malí chrobáčikovia
22:20 Tom a Keri
20:15 Králova zahradnice
22:20 PREMIÉRA NA JOJ CINEMA: Kosti a skalp
00:25 Bitva o Moskvu