Tak toto je poriadna dávka blond porcie! Silvia Kucherenko ukázala svoju rodinu

Tak toto je poriadna dávka blond porcie! Silvia Kucherenko ukázala svoju rodinu Zdroj: instagram
Zabudnite na blonďavý sexsymbol Marilyn Monroe. Slovenka s najväčším perami Silvia Kucherenko pózuje na jednej fotke so svojou mamou, sestrou aj neterou a máte sa na čo pozerať.

Modré oči, plné pery, dlhé mihalnice a blond vlasy – toľko "prirodzenej" krásy sa do jednej rodiny snáď ani nedá nadeliť, alebo áno?

Silvia Kucherenko na Instagrame uverejnila fotku, na ktorej pózujú tri generácie rodiny Horváthovcov (priezvisko Kucherenko za slobodna).

(Zľava) Karin, mama Monika, Silvia a jej sestra Štefánia

Zdroj: instagram

​Zdá sa, že všetky štyri ženy majú slabosť pre tak trochu Barbie look. Najmladšia Karin (prvá zľava) sa čoraz viac podobá na svoju tetu. Navyše ako 15-ročná sa stala 1. vicemiss Michaloviec. V strede sedí Silviina matka Monika, ktorá asi zo všetkých pôsobí najprirodzenejšie a aj pred šesťdesiatkou je to kus krásnej ženy.

Nie je to tak dávno, čo na seba upozornila aj modelkina sestra Štefánia (prvá sprava). Práve na svojej svadbe sa v istom momente chopila mikrofónu a zaspievala pesničku od Dary Rolins, čo nedopadlo úplne najlepšie. Ktorá je podľa vás najkrajšia?

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

05:05 Noviny TV JOJ
06:00 Krimi
06:30 Noviny TV JOJ
06:05 Ninja Factor USA IV.
06:50 Simpsonovci XXIV.
07:20 Moja mama varí lepšie ako tvoja
05:20 PÁLI VÁM TO
06:05 TIPOS INFO
06:10 Nové bývanie
05:45 Sherm a jeho mikróby
06:00 Tučniak Pecola
06:30 Príbehy vreckových dráčikov
06:10 Angel-A
07:50 Vrtěti ženou
09:35 Adolf Eichmann