Tak toto je poriadna dávka blond porcie! Silvia Kucherenko ukázala svoju rodinu

Tak toto je poriadna dávka blond porcie! Silvia Kucherenko ukázala svoju rodinu Zdroj: instagram
Zabudnite na blonďavý sexsymbol Marilyn Monroe. Slovenka s najväčším perami Silvia Kucherenko pózuje na jednej fotke so svojou mamou, sestrou aj neterou a máte sa na čo pozerať.

Modré oči, plné pery, dlhé mihalnice a blond vlasy – toľko "prirodzenej" krásy sa do jednej rodiny snáď ani nedá nadeliť, alebo áno?

Silvia Kucherenko na Instagrame uverejnila fotku, na ktorej pózujú tri generácie rodiny Horváthovcov (priezvisko Kucherenko za slobodna).

(Zľava) Karin, mama Monika, Silvia a jej sestra Štefánia

Zdroj: instagram

​Zdá sa, že všetky štyri ženy majú slabosť pre tak trochu Barbie look. Najmladšia Karin (prvá zľava) sa čoraz viac podobá na svoju tetu. Navyše ako 15-ročná sa stala 1. vicemiss Michaloviec. V strede sedí Silviina matka Monika, ktorá asi zo všetkých pôsobí najprirodzenejšie a aj pred šesťdesiatkou je to kus krásnej ženy.

Nie je to tak dávno, čo na seba upozornila aj modelkina sestra Štefánia (prvá sprava). Práve na svojej svadbe sa v istom momente chopila mikrofónu a zaspievala pesničku od Dary Rolins, čo nedopadlo úplne najlepšie. Ktorá je podľa vás najkrajšia?

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

20:35 Kuriér 4
22:40 Štvanec
00:40 Šanghajský rebel
22:25 BOHATÉ LETO S JOJ
22:30 Chalan na hranie
00:40 Pod palubou v Stredomorí
22:00 Tajomstvá a lži I.
22:55 ŽREBOVANIE
23:10 Vraždy v Midsomeri XIII.
22:20 Tom a Keri
22:30 Sherm a jeho mikróby
22:45 Bobove dobrodružstvá na pláži
22:20 PREMIÉRA NA JOJ CINEMA: Kosti a skalp
00:25 Bitva o Moskvu
02:20 Andělé slunce