Vyzývavá matka sa rozhodla pre zmenu: Ako vyzerá s totálne novým imidžom?

Vyzývavá matka sa rozhodla pre zmenu: Ako vyzerá s totálne novým imidžom? Zdroj: youtube/OWN
Hoci milovala extravagantný vzhľad a výrazné líčenie, rozhodla sa kvôli deťom pre zmenu. Po návrate k prirodzenosti by ste ju asi nespoznali!

Dawn Williams podstúpila extrémnu zmenu imidžu pred siedmimi rokmi. Vtedy 44-ročná dvojnásobná matka nechala odborníkom z “The Oprah Winfrey Show” voľnú ruku, a tí ju zmenili na nepoznanie. Čo myslíte, zostala prirodzenému vzhľadu verná až dodnes?

Z umelej bábiky prirodzená kráska

Extrémne zväčšené prsia, odfarbované vlasy s príčeskami, nadmerné opálenie zo solária a vulgárne líčenie, to všetko bolo súčasťou vzhľadu tejto ženy, ktorá sama uznala, že to poriadne prehnala. Uvedomovala si, že nie je dobrým príkladom pre svoje dospievajúce deti a preto sa rozhodla pre radikálnu zmenu.

Takto vyzerala predtým…

Zdroj: youtube/OWN

A toto bol výsledok mejkap odborníkov a stylistov. Dawn vrátili prirodzenosť a vyhodili jej šaty, z ktorých jej vnady doslova vypadávali. Deti boli z nového výzoru svojej mamy nadšené! 

Zdroj: youtube/OWN

Zdroj: youtube/OWN

​Nevydržala to!

I keď všetci blízki jej fandili a jej prirodzenejší vzhľad sa im nesmierne páčil, priznala sa, že sa necítila celkom vo svojej koži. Ako už isto tušíte, Dawn sa po čase k svojmu vyzývavému vzhľadu vrátila, dokonca sa opäť vydala a tvrdí, že iba takto môže byť naozaj šťastná. Deti sú už dospelé a tak už pravdepodobne nerieši, aký majú na jej imidž názor… 

Zdroj: huffingtonpost.co.uk

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:20 Moja mama varí lepšie ako tvoja
05:55 Letecké katastrofy VII.
06:45 Prvé oddelenie II.
07:05 Timon a Pumbaa III.
05:20 Súdna sieň
06:00 Profesionáli III.
06:40 JAG IV.
05:05 Robošváb II.
05:30 Sherm a jeho mikróby
05:45 Bobove dobrodružstvá na pláži
07:10 Vlna zabiják
08:45 Pes ro(c)ku
10:25 Absurdistán