Rodičia chceli mať z dcéry živú bábiku: Takto to dopadlo

Rodičia chceli mať z dcéry živú bábiku: Takto to dopadlo Zdroj: Instagram
Ako to skončí, ak si rodičia plnia sny prostredníctvom svojich detí? Nie vždy najlepšie. Príkladom je aj krásna Angelica.

Angelica Kenova je pohľadná mladá žena z Moskvy, no medzi klasické krásky by ste ju asi ťažko zaradili. Je totiž iná...

Zdroj: Instagram

​Rodičia ju od narodenia vychovávali nie ako človeka, ale ako živú bábiku. Dnes má tesne pred tridsiatkou, žije stále s otcom a mamou, keďže v normálnom svete by nedokázala prežiť. Prečo? Nepozná skutočný svet, ani žiadne problémy, s ktorými sa my bežne stretávame. Rodičia jej síce dopriali to najlepšie vzdelanie, splnili jej každé želanie, chránili ju pred zlými ľuďmi a neprávom, no na oplátku od nej aj veľa vyžadovali.

Zdroj: Instagram

​Angelica si dodnes nemôže kúpiť oblečenie, aké by chcela, musí denne cvičiť, aby mala super postavičku, drží striktné diéty a nechodí ani na rande. Ak si aj s niekým vyjde, vždy je pri nej jej matka Natalia. „Ja som si svoj vzhľad nevybrala. Urobili to za mňa rodičia. Mojej mame sa vždy páčili Barbie bábiky a ich štíhle postavy, kadere, zlatá tvárička a pekné šaty,“ priznala Angelica v zahraničných médiách.

Jej jediným snom je osamostatniť sa a jedného dňa bývať sama a zarábať si na seba ako playmate. Rodičia jej to však zatiaľ nechcú umožniť a držia ju v zlatej klietke.

Zdroj: Instagram

Zdroj: Instagram

Zdroj: dailymail.co.uk

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

15:50 NOVÁ ZÁHRADA
16:50 NA CHALUPE
17:50 NOVÉ BÝVANIE
16:30 Amerika má talent XII.
18:25 Amerika má talent XII.
19:35 ŽREBOVANIE
15:55 VŠETKO ČO MÁM RÁD
18:00 Vraždy v Midsomeri X.
20:10 Myšlienky vraha IV.
16:30 Hrdinovia z mesta
16:45 Príbehy vreckových dráčikov
17:00 ZáchranáRik
15:25 Pinocchio
17:00 Soukromé očko
18:35 Okruh