Rodičia chceli mať z dcéry živú bábiku: Takto to dopadlo

Rodičia chceli mať z dcéry živú bábiku: Takto to dopadlo Zdroj: Instagram
Ako to skončí, ak si rodičia plnia sny prostredníctvom svojich detí? Nie vždy najlepšie. Príkladom je aj krásna Angelica.

Angelica Kenova je pohľadná mladá žena z Moskvy, no medzi klasické krásky by ste ju asi ťažko zaradili. Je totiž iná...

Zdroj: Instagram

​Rodičia ju od narodenia vychovávali nie ako človeka, ale ako živú bábiku. Dnes má tesne pred tridsiatkou, žije stále s otcom a mamou, keďže v normálnom svete by nedokázala prežiť. Prečo? Nepozná skutočný svet, ani žiadne problémy, s ktorými sa my bežne stretávame. Rodičia jej síce dopriali to najlepšie vzdelanie, splnili jej každé želanie, chránili ju pred zlými ľuďmi a neprávom, no na oplátku od nej aj veľa vyžadovali.

Zdroj: Instagram

​Angelica si dodnes nemôže kúpiť oblečenie, aké by chcela, musí denne cvičiť, aby mala super postavičku, drží striktné diéty a nechodí ani na rande. Ak si aj s niekým vyjde, vždy je pri nej jej matka Natalia. „Ja som si svoj vzhľad nevybrala. Urobili to za mňa rodičia. Mojej mame sa vždy páčili Barbie bábiky a ich štíhle postavy, kadere, zlatá tvárička a pekné šaty,“ priznala Angelica v zahraničných médiách.

Jej jediným snom je osamostatniť sa a jedného dňa bývať sama a zarábať si na seba ako playmate. Rodičia jej to však zatiaľ nechcú umožniť a držia ju v zlatej klietke.

Zdroj: Instagram

Zdroj: Instagram

Zdroj: dailymail.co.uk

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

12:25 NOVINY O 12:00
13:20 TOP STAR
13:50 NAŠI II.
12:30 Vyvolení - Dom snov
13:30 Profesionáli
14:25 Simpsonovci XV.
11:35 Kosti VI.
13:30 JAG III.
14:30 Vtierka Castle VII.
12:25 Oskar v balóne
12:45 Kikirikí
12:50 Medzi nami zvieratkami
11:50 O(d)puštění
13:25 Něco na těch mužích je
14:55 Síla naděje