Rodičia chceli mať z dcéry živú bábiku: Takto to dopadlo

Rodičia chceli mať z dcéry živú bábiku: Takto to dopadlo Zdroj: Instagram
Ako to skončí, ak si rodičia plnia sny prostredníctvom svojich detí? Nie vždy najlepšie. Príkladom je aj krásna Angelica.

Angelica Kenova je pohľadná mladá žena z Moskvy, no medzi klasické krásky by ste ju asi ťažko zaradili. Je totiž iná...

Zdroj: Instagram

​Rodičia ju od narodenia vychovávali nie ako človeka, ale ako živú bábiku. Dnes má tesne pred tridsiatkou, žije stále s otcom a mamou, keďže v normálnom svete by nedokázala prežiť. Prečo? Nepozná skutočný svet, ani žiadne problémy, s ktorými sa my bežne stretávame. Rodičia jej síce dopriali to najlepšie vzdelanie, splnili jej každé želanie, chránili ju pred zlými ľuďmi a neprávom, no na oplátku od nej aj veľa vyžadovali.

Zdroj: Instagram

​Angelica si dodnes nemôže kúpiť oblečenie, aké by chcela, musí denne cvičiť, aby mala super postavičku, drží striktné diéty a nechodí ani na rande. Ak si aj s niekým vyjde, vždy je pri nej jej matka Natalia. „Ja som si svoj vzhľad nevybrala. Urobili to za mňa rodičia. Mojej mame sa vždy páčili Barbie bábiky a ich štíhle postavy, kadere, zlatá tvárička a pekné šaty,“ priznala Angelica v zahraničných médiách.

Jej jediným snom je osamostatniť sa a jedného dňa bývať sama a zarábať si na seba ako playmate. Rodičia jej to však zatiaľ nechcú umožniť a držia ju v zlatej klietke.

Zdroj: Instagram

Zdroj: Instagram

Zdroj: dailymail.co.uk

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

20:35 Kuriér 4
22:40 Štvanec
00:40 Šanghajský rebel
20:45 Strašidelný dom
22:25 BOHATÉ LETO S JOJ
22:30 Chalan na hranie
22:00 Tajomstvá a lži I.
22:55 ŽREBOVANIE
23:10 Vraždy v Midsomeri XIII.
22:15 Malí chrobáčikovia
22:20 Tom a Keri
22:30 Sherm a jeho mikróby
20:15 Králova zahradnice
22:20 PREMIÉRA NA JOJ CINEMA: Kosti a skalp
00:25 Bitva o Moskvu