Atraktívna Simona túži po väčších prsiach, má to však háčik: Prečo ju plastický chirurg odmietol?

Atraktívna Simona túži po väčších prsiach, má to však háčik: Prečo ju plastický chirurg odmietol? Zdroj: facebook
V jojkárskej zábavnej zoznamovacej šou Take Me Out patrí Simona Butinová medzi tie krásky, ktoré si všimnete na prvý pohľad. Sexi vzhľad jej aj veľakrát pomôže.

Výrazné pery, veľké prsia, štíhla postavička a sexi oblečenie – to je tmavovlasá Simonka, ktorá je pre divákov nie až takou neznámou. Objavila sa už vo viacerých televíznych projektoch, kde bolo treba urobiť šou alebo zabaviť.

A hoci sa jej to darí už len svojím výzorom, sama priznala, že práve kvôli vzhľadu sa veľmi často stretáva s negatívnymi reakciami. „Žiaľ, čo sa týka môjho účinkovania v tejto šou, postrehla som skôr negatívne reakcie. Ľudia ma zaškatuľkujú podľa môjho extravagantného výzoru, pritom ma nepoznajú. Už si z toho ťažkú hlavu nerobím,“ priznala kráska, ktorá si zarába ako asistentka v istej firme, občas fotí a keďže je vyučená vizážistka a stylistka pracuje aj v tejto sfére. „Je to skôr koníček. Nedávno som si urobila aj kadernícky kurz a v budúcnosti si plánujem otvoriť svoj vlastný salón.“

Zdroj: facebook

Chce väčšie, no má to háčik

Simona sa netají tým, že k svojmu vzhľadu jej dopomohol aj plastický chirurg. „Mám zväčšené prsia a v minulosti som si dávala zväčšovať aj pery. Je to už rok aj pol, čo som si ich zväčšiť nedala. Vždy som mala prirodzene plné pery,“ priznáva. Tmavovláska však túži po ešte väčších prsiach. Cesta k nim však nebude vôbec ľahká. Chcela by som ich aspoň o dve čísla väčšie. Vzhľadom k mojej štíhlej a útlej postave mi väčšina lekárov tento zákrok odmieta urobiť. Už teraz mám vraj ku svojej postave neprimerane veľké prsia. Musela by som pribrať 8 kilogramov, a to neplánujem. Uvidíme, čo prinesie budúcnosť.“

Titulom naj prsia Slovenska sa pýši Michaela Gašparovičová. Chce ju Simona predbehnúť? „V tomto by som ju tromfnúť určite nechcela a zo zdravotného hľadiska by to ani nebolo možné,“ smeje sa.

Zdroj: facebook

​Pokuty vďaka popularite neplatí

Nie je tajomstvom, že krajšie ženy to v živote majú veľakrát ľahšie a sem-tam sa im aj niečo prepečie. Simona nie je výnimka. „Bolo to asi pred dvoma rokmi. Išla som do práce a na aute som si zabudla zapnúť svetlá. Takmer okamžite ma zastavili policajti. Zrazu sa ma ten starší, mohol mať okolo 50, opýtal: "Nie ste Simona Butinová z Nákupných maniačok?" Tak sme 10 minút pokecali a pustili ma bez pokuty. Smejem sa, keď si na to spomeniem. Prísny starší policajti sledujú Nákupné maniačky a ešte si ma pamätajú,“ dodala na záver.

 Zábavnú zoznamovacieu šou Take Me Out môžete sledovať na JOJ-ke už v sobotu 20.35!

Zdroj: TV JOJ

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

20:35 Kuriér 4
22:40 Štvanec
00:40 Šanghajský rebel
20:45 Strašidelný dom
22:25 BOHATÉ LETO S JOJ
22:30 Chalan na hranie
22:00 Tajomstvá a lži I.
22:55 ŽREBOVANIE
23:10 Vraždy v Midsomeri XIII.
22:00 Agi Bagi II.
22:15 Malí chrobáčikovia
22:20 Tom a Keri
20:15 Králova zahradnice
22:20 PREMIÉRA NA JOJ CINEMA: Kosti a skalp
00:25 Bitva o Moskvu