TOTO sa českej modelke nebude páčiť: Jej rivalka ju úplne prevalcovala

TOTO sa českej modelke nebude páčiť: Jej rivalka ju úplne prevalcovala Zdroj: Instagram
Český časopis Forbes priniesol zoznam 77 najvplyvnejších Čechov na sociálnych sieťach. Do top 25 sa „zmestili“ aj dve kedysi najlepšie kamarátky, dnes rivalky Dara Rolins a Simona Krainová. Jedna z nich obišla neporovnateľne lepšie ako tá druhá.

Dnešné hviezdy to veľmi dobre vedia – tá, ktorá nie je na sociálnych sieťach, akoby neexistovala. Aj preto sa svoje profily na Instagrame, youtube, facebooku, twitteri či snapchate snažia zveľaďovať a prostredníctvom nich svojim fanúšikom odhaľovať súkromie. Robia to aj spomínané blondíny, no jednej to ide podstatne lepšie ako tej druhej.

Zdroj: Instagram

​​„6 zo 77 najvplyvnejších ľudí na sociálnych sieťach podľa časopisu Forbes vôbec nie je zlé,“ pochválila sa Dara na Instagrame a právom. Ten, kto sleduje jej profil vie, že je naozaj bohatý. Speváčka ho rovnako ako mnoho iných hviezd využíva na svoje promo a reklamu rôznych produktov. Na druhej strane tu nájdete aj množstvo zaujímavostí z jej súkromia, rodiny, vzťahov a niekedy naozaj intímnych myšlienok. Rolins má aktuálne vyše 350 tisíc sledovateľov, čo vôbec nie je na zahodenie. V porovnaní so Slovenskom, len o pár tisíc ich ma na konte viac napríklad Rytmus, Dominika Cibulková cez 330 000, youtuberka Lucy Pug 459 000, Gogo 686 000, Peter Sagan 896 000.

Zdroj: Instagram

​Do rebríčka sa dostala aj Darina niekdajšia kamarátka, s ktorou dnes veru náruživé vzťahy nepestujú. Kedysi priateľky na život a na smrť už roky spoju nekomunikujú, nestretávajú sa a sú si jedna druhej ľahostajné. Trvalo pár rokov, kým sa ich „vzťah“ dostal do tejto fázy. Nie je tajomstvom, že medzi blondínami v minulosti prebehala tichá vojna a obe si konkurovali. Teraz Simona dostala ranu pod pás. Niekdajšia topmodelka totiž v rebríčku obsadila „až“ 22. miesto. „Ďakujem za vašu priazeň, bez vás by sa mi to nepodarilo. Ste moja motivácia, inšpirácia, radosť,“ napísala na Instagram. Zistenie, že Dara je v prvej desiatke muselo mať pre Simonu horkú príchuť.  

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

21:30 SUPER KARAOKE
22:25 Spackané plastické operácie IV.
23:25 Hawaii 5.0 VI.
20:35 MI-5: Vyššie dobro
22:55 Walking Dead V.
00:50 Californication - Orgie v Kalifornii VII.
21:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VI.
22:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas
22:55 ŽREBOVANIE
21:30 Sam a Max
21:55 Zabi nudu! II.
22:00 Kúzlovanie
20:15 Pokrevní pouto
22:25 96 hodin
00:05 Posedlá zlem