TOTO sa českej modelke nebude páčiť: Jej rivalka ju úplne prevalcovala

TOTO sa českej modelke nebude páčiť: Jej rivalka ju úplne prevalcovala Zdroj: Instagram
Český časopis Forbes priniesol zoznam 77 najvplyvnejších Čechov na sociálnych sieťach. Do top 25 sa „zmestili“ aj dve kedysi najlepšie kamarátky, dnes rivalky Dara Rolins a Simona Krainová. Jedna z nich obišla neporovnateľne lepšie ako tá druhá.

Dnešné hviezdy to veľmi dobre vedia – tá, ktorá nie je na sociálnych sieťach, akoby neexistovala. Aj preto sa svoje profily na Instagrame, youtube, facebooku, twitteri či snapchate snažia zveľaďovať a prostredníctvom nich svojim fanúšikom odhaľovať súkromie. Robia to aj spomínané blondíny, no jednej to ide podstatne lepšie ako tej druhej.

Zdroj: Instagram

​​„6 zo 77 najvplyvnejších ľudí na sociálnych sieťach podľa časopisu Forbes vôbec nie je zlé,“ pochválila sa Dara na Instagrame a právom. Ten, kto sleduje jej profil vie, že je naozaj bohatý. Speváčka ho rovnako ako mnoho iných hviezd využíva na svoje promo a reklamu rôznych produktov. Na druhej strane tu nájdete aj množstvo zaujímavostí z jej súkromia, rodiny, vzťahov a niekedy naozaj intímnych myšlienok. Rolins má aktuálne vyše 350 tisíc sledovateľov, čo vôbec nie je na zahodenie. V porovnaní so Slovenskom, len o pár tisíc ich ma na konte viac napríklad Rytmus, Dominika Cibulková cez 330 000, youtuberka Lucy Pug 459 000, Gogo 686 000, Peter Sagan 896 000.

Zdroj: Instagram

​Do rebríčka sa dostala aj Darina niekdajšia kamarátka, s ktorou dnes veru náruživé vzťahy nepestujú. Kedysi priateľky na život a na smrť už roky spoju nekomunikujú, nestretávajú sa a sú si jedna druhej ľahostajné. Trvalo pár rokov, kým sa ich „vzťah“ dostal do tejto fázy. Nie je tajomstvom, že medzi blondínami v minulosti prebehala tichá vojna a obe si konkurovali. Teraz Simona dostala ranu pod pás. Niekdajšia topmodelka totiž v rebríčku obsadila „až“ 22. miesto. „Ďakujem za vašu priazeň, bez vás by sa mi to nepodarilo. Ste moja motivácia, inšpirácia, radosť,“ napísala na Instagram. Zistenie, že Dara je v prvej desiatke muselo mať pre Simonu horkú príchuť.  

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:10 POLICAJTI V AKCII
05:25 Súdna sieň
06:10 Bučkovci 2 - Slnko, seno, dedina
07:30 Moja mama varí lepšie ako tvoja
05:00 Súdna sieň
05:50 POLICAJTI V AKCII
06:30 Profesionáli VII.
05:05 Robošváb IV.
05:30 Sherm a jeho mikróby
05:45 Bobove dobrodružstvá na pláži
06:20 Enderova hra
08:20 Vdaná nevěsta
09:55 Vánoční srdce