4 NENÁPADNÉ ranné rituály vďaka ktorým priberáte: Číslo 2 vás prekvapí

4 NENÁPADNÉ ranné rituály vďaka ktorým priberáte: Číslo 2 vás prekvapí Zdroj: pixabay.com
Možno ste si to nevšimli, no každý má ráno svoje rituály, ktoré opakuje každý deň. Niektoré z nich sú dobré, iné naopak spôsobujú to, že sa na vás nabaľujú kilá. Viete, čo by ste mali ráno zmeniť?

Kilá môžete zhadzovať tak, že sa budete zdravo stravovať a pravidelne športovať. Ide to však aj ľahšie. Nadbytočné kilečká pôjdu dole pomalšie, ale vy sa naopak až tak nenarobíte. Stačí si dávať pozor na to, čo robíte ráno a ako sa prebúdzate.

1. Spíte príliš dlho

Ideálny je 7-8 hodinový spánok, počas ktorého si vaše telo oddýchne. Ak spíte málo, spomalí sa vám metabolizmus, máte chuť na nezdravé a kalorické jedlá a začnete priberať. Podobne je to aj v prípade, keď spíte viac ako desať hodín.

Zdroj: pixabay.com

​2. Ak si neusteliete posteľ

Na prvý pohľad úplná maličkosť, ktorá však o človeku veľa prezradí! Tým, že si posteľ neusteliete, nepriberiete. Upravená posteľ však prezradí o človeku, že je v živote dostatočne disciplinovaný na to, aby dodržal diétu, cvičenia a staral sa o svoje zdravie, ak sa už raz tak rozhodol.

3. Prebúdzate sa v príliš tmavej miestnosti

Mnohí v spálni uprednostňujú závesy, ktoré neprepúšťajú svetlo. To je chyba! Vedci dokázali, že prebúdzať sa do svetla, dokáže nakopnúť metabolizmus.

Zdroj: pixabay.com

​4. Slabé raňajky

Pre niektorých najdôležitejšie jedlo dňa, pre iných absolútna zbytočnosť. Pritom práve na raňajky by sme si mali dopriať a predídeme tak vlčiemu hladu. A keď sa ten „dostaví“ zjeme aj to, čo sme nechceli. Mnohí odborníci sú presvedčení, že práve na raňajky by ste sa mali najesť do sýtosti, aby ste necítili hlad.

Zdroj: bunte.de

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

05:15 Krimi
05:45 Noviny TV JOJ
06:40 Delgo
05:15 KINOSÁLA
05:25 NOVÁ ZÁHRADA
06:05 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN
05:15 Extrémna premena III.
06:40 Kutyil s.r.o. II.
07:20 NOVÁ ZÁHRADA
05:10 Lovci drakov
05:40 Hrdinovia z mesta
06:00 Marvin, stepujúci koník I.
06:25 Švihák ajťák
08:10 Pozlátko Hollywoodu
09:45 Černí baroni