4 NENÁPADNÉ ranné rituály vďaka ktorým priberáte: Číslo 2 vás prekvapí

4 NENÁPADNÉ ranné rituály vďaka ktorým priberáte: Číslo 2 vás prekvapí Zdroj: pixabay.com
Možno ste si to nevšimli, no každý má ráno svoje rituály, ktoré opakuje každý deň. Niektoré z nich sú dobré, iné naopak spôsobujú to, že sa na vás nabaľujú kilá. Viete, čo by ste mali ráno zmeniť?

Kilá môžete zhadzovať tak, že sa budete zdravo stravovať a pravidelne športovať. Ide to však aj ľahšie. Nadbytočné kilečká pôjdu dole pomalšie, ale vy sa naopak až tak nenarobíte. Stačí si dávať pozor na to, čo robíte ráno a ako sa prebúdzate.

1. Spíte príliš dlho

Ideálny je 7-8 hodinový spánok, počas ktorého si vaše telo oddýchne. Ak spíte málo, spomalí sa vám metabolizmus, máte chuť na nezdravé a kalorické jedlá a začnete priberať. Podobne je to aj v prípade, keď spíte viac ako desať hodín.

Zdroj: pixabay.com

​2. Ak si neusteliete posteľ

Na prvý pohľad úplná maličkosť, ktorá však o človeku veľa prezradí! Tým, že si posteľ neusteliete, nepriberiete. Upravená posteľ však prezradí o človeku, že je v živote dostatočne disciplinovaný na to, aby dodržal diétu, cvičenia a staral sa o svoje zdravie, ak sa už raz tak rozhodol.

3. Prebúdzate sa v príliš tmavej miestnosti

Mnohí v spálni uprednostňujú závesy, ktoré neprepúšťajú svetlo. To je chyba! Vedci dokázali, že prebúdzať sa do svetla, dokáže nakopnúť metabolizmus.

Zdroj: pixabay.com

​4. Slabé raňajky

Pre niektorých najdôležitejšie jedlo dňa, pre iných absolútna zbytočnosť. Pritom práve na raňajky by sme si mali dopriať a predídeme tak vlčiemu hladu. A keď sa ten „dostaví“ zjeme aj to, čo sme nechceli. Mnohí odborníci sú presvedčení, že práve na raňajky by ste sa mali najesť do sýtosti, aby ste necítili hlad.

Zdroj: bunte.de

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

22:15 Profesionáli VII.
23:05 Profesionáli VII.
00:00 Drzá Jordan II.
20:35 Prenasledovaná doktorom
22:30 Lovci väzňov
00:25 Karma je sviňa II.
22:00 Klamári II.
22:55 ŽREBOVANIE
23:05 TOP STAR
22:25 Malí chrobáčikovia
22:30 Tom a Keri
22:35 Sherm a jeho mikróby
21:50 Oko v oblacích
23:40 V hledáčku střelce
01:20 Princezny