Pozrite sa na 53-ročnú princeznú Fantaghiro: Ďalšie dieťa na ceste?

Pozrite sa na 53-ročnú princeznú Fantaghiro: Ďalšie dieťa na ceste? Zdroj: csfd.cz
Každý rok na našich obrazovkách ožíva príbeh tejto statočnej rozprávkovej princeznej. Jej predstaviteľka Alessandra Martines zažila zázrak nielen na filmovom plátne, ale aj v osobnom živote. A nie hocijaký!

Hoci sa objavila v množstve filmov, tá najvýraznejšia bola práve rola Fantaghiro, ktorá ju navždy preslávila. Pritom bývalá baletka Alessandra neplánovala stať sa herečkou. Osud to však zariadil inak.

Zdroj: csfd.cz

Takto vyzerá herečka dnes

Zdroj: Profimedia.sk

​Počas tej najväčšej slávy nemala šťastie na mužov. V roku 1993 sa z veľkej lásky vydala za režiséra Clauda Leloucham, ktorý bol od nej o 25 rokov starší. Po rozvode priznala, že ju Claude psychicky týral, podvádzal a vytrpela si pri ňom svoje. Keď sa v roku 2009 konečne rozviedla, začala opäť žiť. Našla si nového muža, no tentoraz zalovila medzi mladšími. Po boku má o dvadsať rokov mladšieho herca Cyrila.

Alessandra s Cyrilom

Zdroj: Profimedia.sk

​Dokonca mu ako 49-ročná porodila syna! Dvojica by si k nemu priala aj súrodenca, no či sa im to podarí je otázne. Alessandra má 53 rokov a hoci sa jej v neskorom veku podarilo otehotnieť prirodzenou cestou, po päťdesiatke to môže byť skôr nereálne.

Dvojica túži po ďalšom dieťati

Zdroj: reprofoto vanityfair.it

Alessandra vyzerá stále super a v​o forme ju drží zdravá strava a pohyb, ktorému sa celý život venovala. Na druhej strane, ani v tvári sa až tak výrazne nezmenila. To však nebude vďaka zázračným krémom...

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

08:20 SKUTOČNÉ PRÍBEHY
09:30 POLICAJTI V AKCII
10:35 Extrémna premena II.
08:30 Simpsonovci XX.
09:55 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela
10:20 MacGyver
06:30 X Factor Veľká Británia XIII.
08:45 Nákupné maniačky
10:05 NOVÉ BÝVANIE
08:30 Rozprávky Bolka a Lolka
08:40 Oskar v balóne
08:55 Medzi nami zvieratkami
07:45 Žena z mých snů
09:30 Černí baroni
11:20 Brána válečníků