Schudla 60 kíl a je z nej úplne iný človek: TOTO pomôže aj vám!

Schudla 60 kíl a je z nej úplne iný človek: TOTO pomôže aj vám! Zdroj: Instagram
Pri pohľade na aktuálne fotky Misty Mitchel si poviete wau! 36-ročná žena sa zaťala a podarilo sa jej dať dole takmer rovnú polovicu svojej váhy. V čom je jej tajomstvo?

Premena mladej Američanky vyzerá už na prvý pohľad neuveriteľne. Ak porovnáte fotky pred a po chudnutí, budete si myslieť, že ide o dve rozdielne ženy. Omyl, je to stále tá istá Misty, akurát v oveľa lepšej forme.

Misty pred a po zmene

Zdroj: Instagram

​​Váha Američanky sa vyšplhala na 136 kilogramov, no Misty priznala, že si za to môže sama. Nielenže sa nezdravo stravovala a jej jedálniček tvoril hlavne fast food, denne vypila takmer polovicu fľaše vodky. Jedného dňa už nemohla pracovať a prišla aj o svoj dom. Až vtedy si uvedomila, že sa jej vôbec nepáči, kam jej život smeruje. „Rozhodla som sa všetko zmeniť! Už som viac nechcela byť nešťastná,“ prezradila na Instagrame.

Zdroj: Instagram

​Ako sa jej to podarilo? V prvom rade sebazaprením! Potom z jedálnička vyškrtla fast food a denne začala chodiť do fitka alebo cvičiť jogu. Navyše sa zbavila aj závislosti od alkoholu. Po dvoch rokoch sa môže pochváliť neuveriteľnou premenou!

Zdroj: Instagram

Zdroj: bunte.de

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

09:10 Prechádzky s dinosaurami
11:05 Na pytlácké stezce
12:40 Pestúnka v akcii
09:25 POSTAVÍME, OPRAVÍME, ZVEĽADÍME
10:25 Keď sa má dom páčiť II.
11:00 Panelák
09:30 Extrémne metódy rodičovstva
10:45 Najlepší dom vyhráva - USA
12:05 KLENOT TV
09:30 Malý medvedík
09:50 Zabi nudu! II.
10:00 Kúzlovanie
08:20 Phoebe v říši divů
10:05 Mortal Instruments: Město z kostí
12:15 Arthur a souboj dvou světů